VII GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY
im. Anity Romanowskiej
dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 23 lutego 2018 roku




W Y N I K I

W Konkursie wzięło udział 19 uczniów z 13 szkół

Jury w składzie:
prof. Maciej Sobczak (przewodniczący)
dr Paweł Kukliński oraz mgr Bogdan Hałat
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:


I GRUPA, klasa 4
NAGRODA UCZEŃ NAUCZYCIEL SZKOŁA
I Marcelina Rucińska Dorota Obijalska

Natalya Klykova
- akompaniator
PSM I st.
w Dywitach
II Matylda Krystaszek Jolanta Mikołajczyk

Krystyna Stojek
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F. Nowowiejskiego
w Gdańsku
III Natalia Sidorowicz Krystyna
Przybylińska-Żga

Monika Madej-Strukiel
- akompaniator
PSM I st.
im. H. Wieniawskiego
w Gdańsku-Oruni
wyróżnienie
I stopnia
Maria Formela Aleksandra Grabowska

Beata Felczykowska
- akompaniator
PSM I st.
im. F. Chopina
w Wejherowie
wyróżnienie
I stopnia
Łucja Kłos Ewa Ceroń-Szmaglińska

Jakub Narloch
PSM I st. im.
W. Lutosławskiego
w Starogardzie Gdańskim
wyróżnienie
I stopnia
Wiktor Treszczotka Dariusz Prystasz

Ewa Sarwińska
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F. Nowowiejskiego
w Gdańsku
wyróżnienie
II stopnia
Julia Kopiec Beata Glaza-Sutt

Małgorzata Zimińska
- akompaniator
ZPSM
im. K. Wiłkomirskiego
w Elblągu
wyróżnienie
II stopnia
Lill Szeflinski Ai-Ling Chiu

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
Alesund Kulturskole
w Alesund
(Norwegia)
II GRUPA, klasa 5
NAGRODA UCZEŃ NAUCZYCIEL SZKOŁA
II Zuzanna Horna Krzysztof Kowalik

Maciej Skrzyński
- akompaniator
PSM I i II st.
im. M. Karłowicza
w Zielonej Górze
III Antonina Łukaszczyk Danuta Kowalczuk

Marta Zawada-Żychlińska
- akompaniator
PSM I st.
im. I. J. Paderewskiego
w Kartuzach
III Weronika Martuszewska Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

Łukasz Kania
- akompaniator
SM I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
III Franciszek Szyc Izabela Hoffmann-Fortuna

Eugenia Mazur
- akompaniator
PSM I st.
im. Mazurka Dąbrowskiego
w Kościerzynie
wyróżnienie
I stopnia
Piotr Dębowski Dorota Obijalska

Wiesław Mieczkowski
- akompaniator
PSM I i II st.
im. F. Chopina
w Olsztynie
wyróżnienie
I stopnia
Sebastian Okupski Jolanta Fuławka

Paweł Poterewicz
- akompaniator
ZPSM
im. K. Wiłkomirskiego
w Elblągu
wyróżnienie
I stopnia
Zofia Sączawa Marta Zagańczyk

Marcin Maliszewsk
- akompaniator
PSM I st.
im. I. J. Paderewskiego
w Malborku
wyróżnienie
II stopnia
Aleksandra Gabryel Ewa Ceroń-Szmaglińska

Jakub Narloch
- akompaniator
PSM I st.
im. W. Lutosławskiego
w Starogardzie Gdańskim
wyróżnienie
II stopnia
Dominika Marciniak Beata Glaza-Sutt

Paweł Poterewicz
- akompaniator
ZPSM
im. K. Wiłkomirskiego
w Elblągu
wyróżnienie
II stopnia
Zofia Oller Ewa Ceroń-Szmaglińska

Jakub Narloch
- akompaniator
PSM I st.
im. W. Lutosławskiego
w Starogardzie Gdańskim
II GRUPA, klasa 6
NAGRODA UCZEŃ NAUCZYCIEL SZKOŁA
II Szymon Stasik Beata Glaza-Sutt

Paweł Poterewicz
- akompaniator
ZPSM
im. K. Wiłkomirskiego
w Elblągu



Do pobrania:
Wyniki