Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
K O N T A K T

VIII MAKROREGIONALNY KONKURS FLETOWY
dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 22 maja 2019

W Y N I K I

W Konkursie wzięło udział 56 uczniów z 20 szkół.

Jury w składzie:
dr hab. Agata Igras - przewodnicząca,
mgr Małgorzata Dubrowińska-Egielman,
mgr Katarzyna Czerwińska-Gosz

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I GRUPA
Nagroda   Nauczyciel Szkoła
I Emilia
Kijewicz
Ewa Giska

Olena Prodan-Rostkowska
- akompaniator
Powiatowa SM I st.
w DYWITACH
II Katarzyna
Ossowska
Magdalena
Sawicka

Halina Kordalska
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F.Nowowiejskiego
w GDAŃSKU
II Zofia
Dominikowska
Ewa
Synajewska-Śmiszek

Maciej Skrzyński
- akompaniator
SM I st.
im. St.Moniuszki
w SOPOCIE
II Agata
Jarosz
Anita
Luzak-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
ZSM / SM I st.
im. G.Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III Anna
Kasprowicz
Anna
Kłosowska-Gryc

Wiesław Mieczkowski
- akompaniator
PSM I i II st.
im. F.Chopina
w OLSZTYNIE
III Aleksandra
Skrzypkowska
Joanna
Malko

Julianna Bartyzel
- akompaniator
PSM I st.
im. F.Chopina
w WEJHEROWIE
wyróżnienie Lena
Gazda
Ewa
Synajewska-Śmiszek

Maciej Skrzyński
- akompaniator
Sopocka SM I st.
im. St.Moniuszki
w SOPOCIE
II GRUPA
Nagroda   Nauczyciel Szkoła
I Helena
Mazur
Monika
Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
ZSM / SM I st.
im. G.Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
I Dorota
Bylina
Aneta Baca

Lech Kozakiewicz
- akompaniator
PSM I st.
w LIDZBARKU WARMIŃSKIM
II Pola
Mańkowska
Hanna
Brzozowska

Łukasz Kania
- akompaniator
SM I i II st.
im. Z.Noskowskiego
w GDYNI
II Joanna
Kowalska
Natalia
Jewłoszewicz-Dziedzic

Magdalena Bortnowska
- akompaniator
ZPSM
im. G. Bacewicz
w KOSZALINIE
III Maria
Jocz
Monika
Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
ZSM / SM I st.
im. G.Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III Liliana
Ośko
Mirosława
Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
ZSM / SM I st.
im. G.Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
wyróżnienie Zofia
Białas
Monika
Tamulewicz

Adrianna Wołonkiewicz
- akompaniator
PSM I st.
im. J.Garści
w TCZEWIE
wyróżnienie Zuzanna
Stoińska
Ewa
Synajewska-Śmiszek

Maciej Skrzyński
- akompaniator
Sopocka SM
im. St.Moniuszki
w SOPOCIE
III GRUPA
Nagroda   Nauczyciel Szkoła
I Julia
Komorowska
Dorota
Jagiełło

Ewa Miś-Radziejewska
- akompaniator
Publiczna SM I st.
w LIPNIE
I Zuzanna
Chabinka
Anita
Luzak-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
ZSM / SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
II Oliwia
Radzka
Anna
Kłosowska-Gryc

Wiesław Mieczkowski
- akompaniator
PSM I i II st.
im. F.Chopina
w OLSZTYNIE
III Maja
Dargiewicz
Anita
Luzak-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
ZSM / SM I st.
im. G.Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III Amelia
Sęczawa
Elżbieta
Podleśny-Głowacka

Małgorzata Momot
- akompaniator
OSM I st.
im. prof. M.Jasińskiego
w SZCZECINIE
wyróżnienie Helena
Manturewicz
Monika
Tamulewicz

Rafał Lewandowski
- akompaniator
Prywatna SM I st.
Concertino
w GDYNI
wyróżnienie Nina
Bock
Magdalena
Sawicka

Halina Kordalska
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F.Nowowiejskiego
w GDAŃSKU
IV GRUPA
Nagroda   Nauczyciel Szkoła
I Aleksandra
Schulz
Joanna Malko

Julianna Bartyzel
- akompaniator
PSM I st.
im. F.Chopina
WEJHEROWIE
II Anna
Rywalska
Joanna
Malko

Julianna Bartyzel
- akompaniator
PSM I st.
im. F.Chopina
WEJHEROWIE
III Antonina
Uzarczyk
Julia
Stanecka

Klaudia Kołata
- akompaniator
ZPSM
im. Cz.Niemena
we WŁOCŁAWKU
wyróżnienie Hanna
Drozd-Niekurzak
Monika
Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
ZSM / SM I st.
im. G.Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
wyróżnienie Zuzanna
Felisiak
Natalia
Jewłoszewicz-Dziedzic

Magdalena Bortnowska
- akompaniator
ZPSM
im. G.Bacewicz
w KOSZALINIE
wyróżnienie Julia
Olejnik
Aneta
Baca

Lech Kozakiewicz
- akompaniator
PSM I st.
w LIDZBARKU WARMIŃSKIM


WYNIKI do pobrania