VII MAKROREGIONALNY KONKURS FLETOWY
dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 21 maja 2018 roku





Protokół

W Konkursie wzięło udział 42 uczniów z 21 szkół
Jury w składzie:
dr hab. Agata Igras - przewodnicząca
mgr Hanna Brzozowska oraz mgr Katarzyna Czerwińska-Gosz
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
I GRUPA   NAUCZYCIEL  
NAGRODA UCZEŃ AKOMPANIATOR SZKOŁA
I Helena
Mazur
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
ZSM/SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
II Natalia
Chmara
Anna Zająkała

Magdalena Cielińska
- akompaniator
SM I st.
im. F. Chopina
w SOLCU KUJAWSKIM
II Malina
Witkowska
Hanna Łącka

Michał Krężlewski
- akompaniator
ZPSM I i II st.
im. K. Wiłkomirskiego
w ELBLĄGU
III Zuzanna
Stoińska
Ewa Synajewska-Śmiszek

Roksana Szreder
- akompaniator
Sopocka SM I st.
im. St. Moniuszki
w SOPOCIE
wyróżnienie Maja
Bartosik
Anna Baranowska-Bober

Marta Zawada-Żychlińska
- akompaniator
PSM I st.
im. I.J. Paderewskiego
w KARTUZACH
wyróżnienie Martyna
Betlej
Ewa Sobocińska

Arkadiusz Krawiel
- akompaniator
PSM I st.
w GIŻYCKU
wyróżnienie Zofia
Białas
Monika Tamulewicz

Filip Grzelachowski
- akompaniator
PSM I st.
im. J. Garści
w TCZEWIE
II GRUPA   NAUCZYCIEL  
NAGRODA UCZEŃ AKOMPANIATOR SZKOŁA
I Agata
Włodarska
Justyna Uśpińska

Iryna Rengach
- akompaniator
PSM I st.
im. F. Chopina
w MIASTKU
II Maria
Jocz
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
ZSM/SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
II Zuzanna
Chabinka
Anita Luzak-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
ZSM/SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III Grabowska
Emilia
Anna Gadzińska

Adam Ćwiek
- akompaniator
SM I st.
w CHOJNICACH
III Anna
Tutkowska
Anna Baranowska-Bober

Marta Zawada-Żychlińska
- akompaniator
PSM I st.
im. I.J. Paderewskiego
w KARTUZACH
III Aleksy
Pasznik
Anita Luzak-Czechowska

Medea Berianidze
- akompaniator
PSM I i II st.
im. I.J. Paderewskiego
w SŁUPSKU
wyróżnienie Liliana
Ośko
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
ZSM/SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
wyróżnienie Helena
Manturewicz
Monika Tamulewicz

Rafał Lewandowski
- akompaniator
Prywatna SM
Concertino
w GDYNI
III GRUPA   NAUCZYCIEL  
NAGRODA UCZEŃ AKOMPANIATOR SZKOŁA
I Aleksandra Schulz Joanna Malko

Urszula Zakrzewska
- akompaniator
PSM
w WEJHEROWIE
III Hanna
Drozd-Niekurzak
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
ZSM/SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III Hanna
Kieżun
Ewa Giska

OlenaProdan-Rostkowska
- akompaniator
Powiatowa SM I st.
w DYWITACH
wyróżnienie Marta
Krakowiak
Anna Łącka

Filip Grzelachowski
- akompaniator
PSM I st.
im. J. Garści
w TCZEWIE
wyróżnienie Zuzanna
Pionk
Anna Łącka

Filip Grzelachowski
- akompaniator
PSM I st.
im. J. Garści
w TCZEWIE
wyróżnienie Joanna
Wołek
Elżbieta Podleśny-Głowacka

Małgorzata Momot
- akompaniator
OSM I st.
im. prof. M. Jasińskiego
w SZCZECINIE
IV GRUPA   NAUCZYCIEL  
NAGRODA UCZEŃ AKOMPANIATOR SZKOŁA
I Patrycja
Walczak
Agnieszka Karwowska

Michał Kuzimski
- akompaniator
SM I st.
w RADZIEJOWIE
II Katarzyna
Dąbrowska
Magda Morus-Fijałkowska

Tomasz Szymczewski
- akompaniator
ZPSM
im. G. Bacewicz
w KOSZALINIE
II Dobrosława
Wierzbowska
kl. IV
Dorota Jagiełło

Ewa Miś-Radziejewska
- akompaniator
SM I st.
w CHEŁMŻY
III Majka
Klimaszewska
Dorota Żarczyńska

Maria Artiemiew
- akompaniator
PSM I st.
im. T. Bairda
w IŁAWIE
wyróżnienie Lena
Lisowska
Anna Baranowska Bober

Marta Zawada-Żychlińska
- akompaniator
PSM I st.
im. I.J. Paderewskiego
w KARTUZACH



Do pobrania:
Wyniki