ABSOLWENCI KLASY WIOLONCZELI


Szkoła Muzyczna I stopnia


Szkoła Muzyczna II stopnia


rok 1965
Rychert Krzysztof

rok 1967
Dąbrowska Jolanta
Kaczyński Krzysztof

rok 1968
Dziedzic Marek

rok 1970
Marciniak Ewa
Kozłowski Ryszard

rok 1972
Garlicka Iwona

rok 1976
Rajca Ewa

rok 1978
Łazarowicz Katarzyna
Łątka Dorota

rok 1979
Burda Grażyna
Korzep Iwona

rok 1984
Roetcher Robert
Gajdus Joanna
Samerek Katarzyna
Tokarska Ewa

rok 1986
Klim Izabela
Lach Alicja
Rosiek Sabrina

rok 1988
Łubińska Joanna

rok 1989
Kwacic Anna
Rosiak Aneta

rok 1990
Samek Ewa

rok 1991
Borejko Marcin

rok 1992
Gajewska Małgorzata
Koprowska Ewa

rok 1993
Popowska Agnieszka
Rutkowska Agnieszka

rok 1994
Choromańska Anna
Gostomski Wojciech
Trojnar Ewelina

rok 1995
Biziuk Paulina
Gliwińska Katarzyna
Hoga Grzegorz
Pająk Joanna

rok 1996
Kolman Małgorzata

rok 1997
Grus Magdalena
Grudzińska Karolina
Kołtunia Zbigniew
Szarejko Emilia

rok 1999
Białach Magdalena

rok 2000
Hamerska Marta
Jakubczyk Anna

rok 2001
Matczyńska Anna
Polańska Weronika

rok 2002
Minkiewicz Maria
Pająk Aleksandra
Sakowicz Alicja

rok 2003
Mordowska Joanna
Tomczak Maciej

rok 2004
Kuklik Olga
Lesner Hanna

rok 2005
Grzelec Ewa
Litkowska Teresa
Wróbel Zofia

rok 2007
Skiba Emilia

rok 2008
Griffiths Alicja
Lewkowicz Marianna
Zima Dominika

rok 2009
Jędrzejewska Zuzanna
Kaczmarski Mateusz
Podjacki Michał
Werner Daria

rok 2010
Świerblewska Maria
Świstulska Agnieszka

rok 2011
Kaczmarski Bartosz
Leporowska Magdalena
Sokołowska Michalina

rok 2012
Łukomska Michalina

rok 2013
Jónsdóttir Natalia
Matysek Marcin
Sikała Zuzanna

rok 2014
Jocz Mateusz
Reilly Isabel

rok 2017
Grono Hanna
Kalwasińska Zofia
Magier Joanna
Siwek Igor
 
 

rok 1952
Gallus Marian
Kliekowski Janusz
Raczak Marian

rok 1957
Filar Andrzej
Tomaczak Tadeusz
Zaborowska Bożena

rok 1961
Kopczyńska Małgorzata
Kwiatkowska Krystyna

rok 1962
Koszałka Zygmunt
Prelewski Jerzy

rok 1963
Sperski Krzysztof

rok 1965
Kiedrowski Hubert

rok 1966
Klimek Jerzy

rok 1967
Kulowski Andrzej

rok 1969
Rok Paweł

rok 1970
Wujtewicz Jerzy

rok 1971
Dziergowski Andrzej
Staniszewska Grażyna

rok 1972
Śramkowska Sylwia

rok 1973
Serej Elżbieta

rok 1974
Fadrowski Marian

rok 1975
Baranowska Urszula

rok 1977
Chamska Ludmiła
Karbowska Joanna

rok 1978
Czachór Mirosław

rok 1981
Sawicka Anna

rok 1982
Janiszek Dorota
Skowrońska Teresa

rok 1984
Staniszewska Grażyna

rok 1988
Gajdus Jacek

rok 1989
Najbar Marek

rok 1990
Baczyńska Aleksandra
Malcer Przemysław

rok 1991
Bieniek Bożena
Lesius Agnieszka

rok 1993
Suchodolska Renata

rok 1995
Kończak Monika

rok 1996
Biernat Joanna

rok 1997
Wojciechowska Dorota

rok 1998
Jurczik Izabela

rok 2000
Biziuk Paulina

rok 2003
Szarejko Emilia

rok 2004
Pałys Katarzyna
Sipowicz Paulina

rok 2005
Białach Magdalena

rok 2006
Grzędzińska Kamila

rok 2007
Misiąg Monika

rok 2008
Minkiewicz Maria

rok 2009
Czaplewska Adela

rok 2010
Wróbel Zofia

rok 2011
Chmielewska Róża
Joachimowska Izabela

rok 2012
Szwidnowska Monika

rok 2013
Winiarczyk Karina

rok 2014
Hanć Joanna
Respondek Teresa

rok 2015
Kaczmarski Mateusz

rok 2017
Sokołowska Michalina


 
 
 

 


© Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20