ABSOLWENCI KLASY ŚPIEWU SOLOWEGO


Szkoła Muzyczna I stopnia


Szkoła Muzyczna II stopnia


rok 1953
Dowbor Jadwiga
Małoń Helana

 

rok 1948
Fechner Aniela
Fołtyn Maria
Wójcik Irena

rok 1950
Jakimiak Danuta
Wlazło Marian

rok 1951
Babicka Danuta
Chmiecik Katarzyna
Drążkowska Irena
Kosznik Melania
Kulkowa Urszula
Makarewicz Jadwiga
Murawska Irena
Paściak Stanisław
Piepko Kornelia
Stachowski Lech
Tyblewska Barbara
Zimna Danuta

rok 1952
Borowik Janina
Chudowolska Krystyna
Dolny Edmund
Droszyńska Stanisława
Jarzębińska Wanda
Kasprowicz Maria
Kossakowska Agnieszka
Kusiewicz Jan
Weiglówna Elżbieta

rok 1953
Dullow Krystyna
Gruszkowska-Deskur Krystyna
Kolasińska Urszula
Lisiewicz Danuta
Szymański Jerzy

rok 1954
Gibczyńska Stanisława
Janukowicz Zofia
Kopczyński Marian
Kuźma-Tuszyńska Wanda
Ocioszyńska Halina
Legieć Alicja
Luterek Apolonia
Spyłowa Jadwiga

rok 1955
Bartkowiak Halina
Bogaczyk Jadwiga
Gawdziak Alicja
Grabczyńska Regina
Jarocka Danuta
Kasiak Halina
Olejnik Maria
Pomorska Danuta

rok 1956
Błaszczyka Czesława
Kalinowska Danuta
Klejdysz Stanisława
Prochowski Tadeusz
Wodzińska Barbara
Wójcik Elżbieta

rok 1957
Filarski Stefan
Jungowska Zdzisława
Pospieszyńska Gertruda
Luwardt Anna
Ujazdowski Jacek

rok 1958
Dłużniewska Cecylia
Kłosińska-Kowalczyk Irena
Kozikowska Longina
Witt Stanisław

rok 1959
Muszyński Józef
Figas Józef
Łukaszewski Ireneusz
Proniewicz Genowefa

rok 1960
Borzdyńska Urszula
Cimaszewski Tadeusz
Dutkiewicz Antoni
Kozłowski Karol
Radtke Urszula

rok 1961
Gabryjałowicz Aurelia

rok 1962
Mickiewicz de Larzac Halina

rok 1963
Dąbrowki Marek
Czerski Wiesław
Myszkowska Monika

rok 1964
Bargiełowska Wanda
Huk Teresa
Piwnicki Szczepan
Skulski Florian
Uchymiak Krystyna

rok 1965
Jaworska Irena
Klugiewicz Gabriela
Kostkiewicz Irmina
Nazarko Irena

rok 1966
Skiba Brygida

rok 1967
Bielańska Janina
Dziemian Wiesława

rok 1968
Leszczyńska Cecylia
Malinowska Barbara
Porzyńska Bożena
Raszeja Krystyna
Sergiel Kazimierz
Stadnik Maciej

rok 1969
Górska Alicja
Wojnicki Janusz

rok 1970
Gonczarowska Halina
Wallner Eleonora

rok 1971
Łukaszewski Jan

rok 1972
Rischka Elżbieta
Przeradzka Teresa

rok 1973
Kopciewicz Danuta
Mahler Jerzy
Wawrzon Urszula
Wojciechowicz Ewa

rok 1974
Snarska Irena

rok 1975
Szczepaniak Marzena

rok 1976
Gadowska Maria

rok 1978
Krzyżelewski Zdzisław
Orzechowska Regina
Rapkiewicz Grażyna

rok 1979
Glegoła Danuta

rok 1983
Pniewski Jerzy

rok 1986
Majczak Anna
Majczuk Wiesław

rok 1988
Brzozowska Anna

rok 1989
Wach Joanna

rok 1990
Sierla Violetta
Śmiech Anna

rok 1991
Bakun Anna
Lebiedź Maria
Mazerant Marzena
Mitkowska Anna

rok 1992
Bieńkowska Agata

rok 1993
Iłczyk Małgorzata
Siciarek Jacek
Milcarek Dorota
Roszczyk Joanna

rok 1994
Chomko Irena
Kuskowska Violetta
Piotrowska Dorota

rok 1995
Milewska Katarzyna

rok 1996
Estemberg Przemysław
Wierzbicka Anna
Wesołowska Joanna

rok 1997
Stadnik Maciej
Troka Alicja

rok 1998
Kruk Leszek
Agnieszka Nowak

rok 1999
Kasjaniuk Aleksandra
Krajewska Dorota

rok 2000
Babińska Magdalena
Brych Anna
Rzepka Małgorzata

rok 2001
Sikora Karolina

rok 2002
Jackiewicz Andrzej

rok 2003
Dunajska Kamila
Münch Sebastian

rok 2005
Giętkowska Alicja

rok 2006
Sowa Agata
Szymańska Kinga

rok 2007
Hupka Emilia
Iwańska Karolina

rok 2008
Bis Bartosz

rok 2009
Łukowska Joanna
Adamus Anna
Młyńska Magdalena

rok 2010
Rutkowska Natalia
Wyka Agnieszka

rok 2011
Czerwiński Krzysztof
Kural Alicja

rok 2012
Adamska Weronika
Syguła Katarzyna

rok 2013
Niwińska Anna

rok 2014
Jachimowicz Daniel
Jundziłł Marta
Rabek Weronika
Tukalska Agata
Turbiarz Marcin

rok 2016
Borowska Katarzyna
Kowalak Karolina


 
 

 


© Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20