ABSOLWENCI KLASY SKRZYPIEC


Szkoła Muzyczna I stopnia


Szkoła Muzyczna II stopnia


do 1951
Janczewski Zbigniew

rok 1955
Fac Małgorzata
Nater Urszula

rok 1957
Jurkiewicz Artur

rok 1958
Korobij Halina

rok 1959
Krzywańska Jadwiga

rok 1960
Andrzejewski Alojzy
Bazewicz Lech
Szymandera Jerzy

rok 1961
Gostomski Andrzej
Kierzkowski Piotr
Mahler Jerzy
Offenberg Bogdan
Rychert Zygmunt
Stawski Marek

rok 1962
Kowalski Adam
Pendo Barbara
Piechowska Danuta
Rink Leszek

rok 1963
Czerniawski Bogdan
Dziura Krystyna
Gładysz Anna
Grusznis Jan
Poźniak Barbara
Stolarek Ludmiła

rok 1964
Behrent Alicja
Cegłowski Włodzimierz
Czarnul Zdzisław
Korelski Krzysztof
Lisiński Adam
Stępień Edmund

rok 1965
Krzyżak Jwrzy
Rajchert Andrzej
Szmyszlejew Liliana
Szczepańska Maria
Święcicki Zdzisław

rok 1966
Deja Andrzej
Maculewicz Włodzimierz
Okoniewska Barbara
Pieńkosz Danuta

rok 1967
Cichy Marian
Klimowicz Wiesław
Lubocki Edmund
Poźniak Andrzej
Ratajczak Krzysztof

rok 1968
Cieślak Wiesław
Glasner Leopold

rok 1969
Dujanowicz Leszek
Koptyra Karol
Krzystanek Anna
Obermuller Stanisław
Orzechowska Bożena

rok 1970
Schaddach Dorota
Szczepaniak Alina

rok 1971
Tryba Krystyna

rok 1972
Zembrzuski Teodor

rok 1973
Perucki Zbigniew
Tomczyk Małgorzata

rok 1974
Balicka Mirosława
Gawrońska Gabriela
Karbowska Anna
Strzelecka Izabela

rok 1975
Gotartowska Anna
Konarzewska Bożena
Kotlarek Dariusz
Kozłów Alina

rok 1976
Galin Irena
Łabuć Iwona
Szynkowska Irena

rok 1977
Rozynek Marek
Szynkowski Dariusz

rok 1979
Jankowski Grzegorz
Kowalczyk Joanna
Mierzicka Renata

rok 1980
Brużek Mirosław
Graczyk Małgorzata
Sienkiewicz Małgorzata
Szalkowski Cezary

rok 1981
Orzechowska Beata
Żeleźnik Dorota

rok 1982
Budziński Maciej
Dembecka Aneta
Karbowska Jolanta
Węgrzyna Robert

rok 1983
Boetcher Piotr
Jarosiewicz Marek
Kozłowska Małgorzata
Miszkiewicz Piotr
Szmit Joanna

rok 1984
Haffke Iwona
Makowska Beata
Rutkowska Anna
Stożyński Piotr
Surajewska Dobrochna

rok 1985
Kwiecień Małgorzata
Wilczyńska Ewa

rok 1986
Baranowska Ewa
Boechter Ireneusz
Gawroński Jacek
Kazińska Anna
Lechowska Joanna
Pestka Małgorzata
Ryniak Rafał

rok 1987
Borzyszewska Miłosława
Jackiewicz Agnieszka
Kozłów Maria
Mystek Agata

rok 1988
Drążkiewicz Elżbieta
Gazda Wiktor
Łubiński Jacek
Pietrzak Małgorzata
Ślepowrońska Beata

rok 1989
Berbeka Barbara
Berbeka Agnieszka
Czuchryta Patrycja
Szmytkowski Jędrzej
Wujtewicz Bernadeta

rok 1990
Buda Szymon
Miądowicz Joanna
Pohorecka Magdalena

rok 1991
Ekiert Katarzyna
Kinaszewska Paulina
Markiewicz Michał
Pilichowski Maciej
Tylewska Barbara
Wujtewicz Ludwika
Olewińska Małgorzata
Tuniewicz Justyna

rok 1992
Bieniek Emilia
Bergier Monika
Domagała Katarzyna
Gaca Paweł
Snarski Marcin
Siemińska Małgorzata
Stachowska Katarzyna

rok 1993
Czeczataka Agnieszka
Drapella Joanna
Majdziak Łukasz
Małasiewicz Maciej
Kłopocka Patrycja
Pełeńska Daria
Podciborski Wojciech

rok 1994
Darkowicz Aleksandra
Gałka Marta
Sobolewski Sebastian
Wojciechowska Anna

rok 1995
Jelnicki Piotr
Koziatek Eliza
Lemański Krzysztof
Tobiasz Emilia

rok 1996
Gostomska Katarzyna
Kamińska Żaneta
Kucharska Joanna
Pniewska Agnieszka
Skwiot Monika
Wiszniewska Agata

rok 1997
Baczyński Krzysztof
Czerwiński Sebastian
Kuffel Wojciech
Korga Weronika
Nosarzewska Iwona
Rusiecka Arleta
Szłyk Małgorzata
Baniecki Kazimierz

rok 1998
Borejszo Karina
Ciechanowicz Joanna
Gileta Mateusz
Gibowicz Magdalena
Kołodziejczak Jakub
Matan Agnieszka
Minkiewicz Jan
Szambelan Artur
Strojna Joanna
Włudyka Jan

rok 1999
Boetcher Monika
Jaworska Natalia
Koropatwiński Tadeusz
Laskowska Emilia
Leszczyk Marta
Lewandowska Weronika

rok 2000
Bereza Aleksandra
Garus Zuzanna
Bara Weronika
Mach Jakub
Żelechowska Paulina

rok 2001
Gajzler Małgorzata
Milewska Izabela
Rzeszutek Katarzyna
Duzdal Katarzyna

rok 2002
Pawłowska Karolina
Pior Bernadeta

rok 2003
Brodowska Aleksandra
Denga Aleksandra
Kania Katarzyna
Pielaszkiewicz Alicja
Skibski Ryszard
Tylicka Sabina

rok 2004
Dominiak Stanisław
Milewski Maciej
Skiba Joanna
Stęplowska Agata
Tomczak Robert
Wittschenbach Agata
Zakrzewska Sylwia
rok 2005 Aksnowicz Joanna
Butkiewicz Jan
Doryk Rafał
Furmaniak Kacper
Topa Emilia

rok 2006
Jarosz Ewa
Kowalski Bartosz
Wierucka Ada
Zielińska Katarzyna
Zięba Sara

rok 2007
Drozd Szczepan
Kalwasińska Magdalena
Lemańczyk Monika
Loda Sandra
Patalon Weronika
Stożyńska Zofia

rok 2008
Babnis Aleksandra
Dzierżanowski Jan
Zięba Barbara
Kowalczyk Urszula
Gąsecka Agata
Butkiewicz Anna
Błażek Weronika

rok 2009
Zarówna Magdalena

rok 2010
Hallmann Agnieszka
Kusiołek Sabrina
Rost Kinga

rok 2011
Drozd Barbara
Gromko Martyna
Jujka Zofia
Kotłowski Radosław
Kosznik Małgorzata
Radziszewska Kornelia
Rybakowska Kornelia
Stelmaszewska Agata
Wyligała Martyna

rok 2012
Berenthal Kornelia
Beyer Wiktoria
Bohdziewicz Agata
Kaletowska Martyna
Leśniak Kamil
Perepeczko Karolina

rok 2013
Jankowska Agata
Lewandowski Jakub
Lewańczyk Agnieszka
Magnuszewska Karolina
Neyman Aleksandra
Szutta Zuzanna
Szydarowska Pola
Zdybel Szymon

rok 2014
Buśko Szczepan
Ciecholewska Anna
Hołubowicz Olga
Kwasigroch Weronika
Leśniak Clara
Łopuska Anna
Plebanek Aleksandra
Redmerska Anna
Stadnik Luiza
Zajączkowski Franciszek
Żebrowska Magda

rok 2015
Bizon Wiktoria
Jopkiewicz Nina
Kaczmarski Michał
Leszczyńska Małgorzata
Łukomska Karolina
Pastwa Zofia

rok 2016
Roesler Adrian
Rucińska Anna
Scharner Aleksandra

 
 

rok 1951
Rutkowski Romuald
Sandomierska Jolanta

rok 1952
Betlejewska Wenancja
Małecki Jerzy
Mieńko Michał

rok 1953
Janczewski Zbigniew
Kucharska Bożena
Lisińska Zofia
Rutkowski Zygmunt

rok 1955
Butowski Wacław
Nowak Bogumiła

rok 1956
Michalski Mieczysław

rok 1957
Hońko Wacław
Hazuka Jerzy

rok 1958
Romanowska Alina

rok 1959
Burzyńska Bogusława
Pieczonko Jerzy

rok 1960
Haftkowski Czesław
Nater Urszula

rok 1961
Langowska Maria
Mańkowski Kazimierz
Rolik Józef

rok 1962
Jurecka Krystyna
Lawaty Ernest
Sekura Tadeusz

rok 1963
Fac Małgorzata

rok 1964
Gazda Jerzy
Myczka Elżbieta
Żabkiewicz Tadeusz

rok 1965
Bazewicz Lech
Pawlak Mirosława
Wyroślak Anna

rok 1966
Kochanek Lech
Światowiak Maria

rok 1967
Mahler Jerzy

rok 1968
Gładysz Anna
Grusznis Jan
Jakubowski Antoni
Rink Leszek
Wojnowska Bożena

rok 1969
Gurzyński Roman
Kordas Marek
Malinowska Elżbieta
Sekura Jadwiga

rok 1971
Kowalska Maria
Skowroński Wojciech

rok 1972
Chmielowiec Andrzej
Jusiak Maria
Przeradzka Teresa
Raczak Krzysztof

rok 1974
Kasiewicz Teresa
Konaszewski Marian
Kowalska Lucyna
Mądraszkiewicz Joanna

rok 1975
Bielicka Regina
Frąckowiak Mariola
Suchecka Magdalena

rok 1976
Panecka Anna
Trzeciak Hanna
Zaforemska Bożena
Zięba Danuta

rok 1977
Tryba Krystyna
Zis Halina

rok 1978
Perucki Zbigniew

rok 1979
Jakubowska Jadwiga
Pawlukiewicz Maria
Tomczyk Małgorzata
Pytlik Mariola
Zabłocka Dominika

rok 1980
Bukowski Piotr
Karbowska Anna
Kozłów Alina
Król Joanna
Reszel Bożena

rok 1981
Kolka Lucyna
Mielnik Lidia
Nowacka Marzena
Orawski Piotr
Strzelecka Izabela
Wilkołaski Jarosław

rok 1984
Bogusz Grzegorz
Kawęcki Piotr
Latt Izabela
Mierzicka Renata

rok 1985
Graczyk Małgorzata

rok 1986
Hryniewicz Anna
Pokrywka Maria

rok 1987
Artemczuk Anna
Mączka Joanna
Newlaczyl Anna

rok 1988
Błaszyk Marek

rok 1989
Szmit Joanna

rok 1990
Bilińska-Skuza Mariola
Kaniecki Józef
Makowska Beata

rok 1991
Dobrowolska Katarzyna
Wolińska Agnieszka

rok 1992
Hoffmann Izabela

rok 1993
Kozłów Maria
Niecikowska Joanna
Niećkowska Katarzyna

rok 1994
Gazda Wiktor

rok 1995
Zdunek Magdalena
Żuk Marek

rok 1996
Markiewicz Michał
Sobolewski Krzysztof
Wujtewicz Bernardeta

rok 1998
Szymków Aleksandra

rok 1999
Czeczatka Agnieszka
Jasińska Karolina
Pełeńska Daria
Szadowiak Marta

rok 2001
Anikowska Urszula
Jelnicki Piotr
Mateja Łukasz
Pulsakowska Izabela

rok 2002
Lewandowska Magdalena
Litwiniuk Katarzyna
Siarkiewicz Tomasz
Wieczorek Karina

rok 2003
Buczkowski Arkadiusz
Kordalska Katarzyna
Szłyk Małgorzata

rok 2004
Ambrożak Martyna
Dybuść marek
Szadowiak Dagmara
Szymaszek Urszula
Tomasik Monika

rok 2005
Biskupska Magdalena
Broniewska Marta
Laskowska Emilia

rok 2006
Borzobohata Maria

rok 2007
Broniewska Anita
Milewska Izabela
Plichta Sławomir
Yuldasheva Olesya

rok 2008
Denga Aleksandra
Maseli Barbara
Modrzejewski Adam
Pielaszkiewicz Alicja
Trojanowska Joanna
Wujtewicz Edyta

rok 2009
Zamojska Joanna

rok 2010
Krzychowiec Rafał
Muchowiecka Aneta
Rezmer Marcelina
Wojciechowska Katarzyna

rok 2011
Aksnowicz Joanna
Bilińska Zuzanna
Cyrzan Patrycja
Fąferek Martyna
Perucki Łukasz
Potulska Marta

rok 2012
Grzywaczewska Anna
Yan Izabella
Zięba Sara

rok 2013
Butkiewicz Jan
Patalon Weronika
Wielicka Melanie
Wiśniewska Weronika
Zięba Barbara

rok 2014
Kądziera Agata
Lenarczyk Agata
Żytko Aleksander

rok 2015
Butkiewicz Anna
Gąsecka Agata
Świadek Weronika

rok 2016
Hallmann Agnieszka
Marjakova Marcela
Urban Miriam
Witulska Julia


 

 

© Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20