ABSOLWENCI KLASY KLARNETU


Szkoła Muzyczna I stopnia


Szkoła Muzyczna II stopnia


rok 1962
Kozłów Elżbieta

rok 1963
Urbańczyk Marian

rok 1965
Lasek Waldemar
Lasek Zbigniew

rok 1967
Szczerkowski Jan

rok 1969
Dastych Jacek
Wieczorek Janusz

rok 1971
Drążkowski Krzysztof
Szczuka Janusz

rok 1972
Chwin Władysław

rok 1976
Łapun Jarosław
Rekowski Zbigniew

rok 1977
Kornacki Witold

rok 1979
Sikała Maciej

rok 1981
Mazurkiewicz Andrzej

rok 1982
Borowski Jarosław
Gorlewicz Marek
Lesiak Leszek

rok 1983
Plit Sławomir
Szuwarski Piotr

rok 1984
Chmielewski Marek
Kamiński Robert
Rutkowska Małgorzata
Urbański Jarosław

rok 1986
Cieroń Rozanna
Lipska Violeta

rok 1987
Jarecki Marek
Tomaszewski Jacek

rok 1989
Spica Roman

rok 1990
Jurkiewicz Maciej

rok 1992
Szydarowski Marceli

rok 1994
Hoga Tomasz

rok 1996
Białowolski Piotr
Ulasiński Wojciech
Zawadzki Jan

rok 1997
Pniewski Andrzej
Rosiak Andrzej
Rutkowska Aleksandra
Rutkowska Joanna

rok 1998
Gutowski Arkadiusz
Kędzierski Michał

rok 1999
Gissel Grzegorz
Kowalczyk Ilona
Nowakowski Michał

rok 2000
Janek Marcin

rok 2002
Draniewicz Karol

rok 2003
Hamerski Piotr
Sanner Tomasz

rok 2004
Ruszkowski Paweł
Śnieg Beata

rok 2005
Przybylski Mateusz

rok 2006
Dzedzej Anna
Wilczewski Mateusz

rok 2007
Pietralczyk Piotr

rok 2008
Gosiewska Sara
Kujawa Agnieszka
Matysek Krzysztof

rok 2009
Noetzel Hanna

rok 2011
Zieleń Katarzyna
Żygowski Kacper

rok 2012
Moskal Małgorzata
Uzarek Karol

rok 2013
Beneda Emilia

rok 2014
Cybula Maciej
Piskorska Jadwiga

rok 2016
Krefft Monika
Piasecka Marianna

rok 2017
Bocheńska Marta
Nosarzewski Artur
Pałaszewska Zuzanna

 

rok 1952
Świercz Szczepan
Zapalski Stefan
Zaręba Jan

rok 1956
Baerman Helmut

rok 1958
Krzystek Marian

rok 1959
Kornacki Henryk

rok 1960
Kamiński Tadeusz

rok 1961
Rosiek Henryk

rok 1962
Wolski Jan

rok 1964
Guzowski Kazimierz
Radtke Kazimierz

rok 1965
Malinowski Stefan
Strociak Eugeniusz
Strociak Mieczysław

rok 1966
Holler Janusz
Jędrak Jan
Piotrowski Tadeusz

rok 1967
Chotyński Józef

rok 1968
Nowak Antoni
Stromski Ireneusz

rok 1969
Dobijański Edward
Karbowski Stanisław
Lasek Zbigniew

rok 1972
Polanowski Mirosław
Staniszewski Zbigniew
Zboch Wacław

rok 1973
Stankiewicz Marian

rok 1974
Rajnowski Marek

rok 1975
Chwin Władysław
Dudek Zdzisław
Piontek Benedykt
Szczepaniuk Mieczysław

rok 1976
Ocieszak Bogdan

rok 1977
Kowalski Emil

rok 1978
Bartyzel Roksana
Gursztyn Waldemar

rok 1979
Piontek Marek

rok 1980
Cabała Andrzej
Frąckowiak Grzegorz

rok 1983
Sikała Maciej

rok 1984
Mraczek Ireneusz

rok 1986
Buca Mariusz
Koralewski Jerzy

rok 1988
Krawiec Krzysztof
Negowski Tadeusz

rok 1989
Szuwarski Piotr

rok 1991
Dobrucki Robert

rok 1992
Bizewski Ryszard
Klein Katarzyna
Rudecki Piotr

rok 1994
Ogonowski Mirosław

rok 1995
Majkowski Andrzej

rok 1996
Wieczorek Grzegorz

rok 1997
Gasiński Tomasz
Michalski Maciej

rok 1998
Smól Mateusz

rok 1999
Snochowski Dawid

rok 2000
Pappelbaum Barbara

rok 2001
Matyka Małgorzata

rok 2002
Brzozowski Krzysztof
Rutkowska Joanna

rok 2003
Rutkowska Aleksandra

rok 2006
Chmielewski Dawid

rok 2008
Honckiewicz Filip
Janek Marcin
 
rok 2009
Sanner Tomasz

rok 2010
Szefler Jan

rok 2011
Studzińska Beata

rok 2012
Sitarska Katarzyna

rok 2014
Hebel Mirela
Łudzik Dominika

rok 2015
Gazda Aleksandra
Noetzel Hanna

rok 2016
Morzy Jędrzej

rok 2017
Kettler Łukasz
Rothmann Dominika



 
 
 

 


© Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20