ABSOLWENCI KLASY FLETU


Szkoła Muzyczna I stopnia


Szkoła Muzyczna II stopnia


rok 1975
Korzeniewska Dorota

rok 1977
Siebier Elżbieta

rok 1978
Jungst Paweł
Kobzik Janina

rok 1979
Cywińska Beata

rok 1980
Kolińska Katarzyna

rok 1981
Korczak Anna

rok 1982
Stożyńska Katarzyna

rok 1984
Kapelusz Barbara
Kornowska Maria
Kotowicz Lidia
Tokarska Joanna

rok 1985
Tomczak Monika

rok 1988
Człapińska Agnieszka
Karpowicz Sylwia
Wojewnik Izabela

rok 1989
Chamera Małgorzata
Janicka Katarzyna
Rajchert Magdalena

rok 1990
Buchta Agnieszka
Dudek Magdalena
Kałużniak Patycja
Zachariasz Małgorzata

rok 1991
Dudzik Dorota
Milewska Katarzyna

rok 1992
Fin Justyna
Boroszewska Monika
Olszewska Magdalena
Soboń Beata

rok 1993
Szymańska Kinga
Tyszkiewicz Karolina
Wilczyńska Dominika

rok 1994
Bieńkowska Ewa
Jadziewicz Anna
Jeżyna Mariola
Stegeman Angelika
Znamierowska Lucyna

rok 1995
Grabowska Ewa
Hlousek Marta
Klonowska Agnieszka
Posłuszny Anna
Sworobowicz Karina

rok 1996
Korga Paulina
Pior Aleksandra
Sikora Karolina
Szwebler Agnieszka
Witkowska Agnieszka

rok 1997
Gałuszko Ewa
Kornowska Olga
Rudnicka Eliza

rok 1998
Korga Marta
Michalczyk Kamila
Pedrycz Agata
Smagoń Paulina

rok 1999
Błaszczyk Ewelina
Gołoś Aleksandra
Jakubowska Katarzyna
Marczuk Barbara
Martyniuk Iwona
Napierała Magdalena
Płochocka Emilia
Stępniewska Wioletta
Szwarc Inga

rok 2000
Gissel Anna
Grzanka Pola
Herholc Monika
Iwańska Karolina
Judzińska Hanna
Kaufman Dorota
Olik Martyna
Podlesińska Weronika
Potrykus Magdalena
Reiter Anna
Żywicka Anna

rok 2001
Drabata Zuzanna
Nychówna Bogna
Słowik Agnieszka

rok 2002
Szulc Anna
Wiśniewska Anna
Zakrzewska Magdalena

rok 2003
Brzoskowska Kamila
Dulka Marta
Gaczoł Halszka
Juckiewicz Izabela
Kiełsznia Ewa
Kowalczuka Barbara
Muzioł Angelika
Stasiewicz Alicja

rok 2004
Dowgiałło Anna
Jurczyk Marta
Kostyk Roksana
Kuklik Kasenia
Mieczkowska Martyna
Moskal Katarzyna
Pilarska Justyna
Szafiejew Małgorzta
Szydłowska Angelika
Wiśniewska Karolina

rok 2005
Jabłonowska Magdalena
Kural Alicja
Szyngwelska Stefania

rok 2006
Bajor Agnieszka
Bączek Aleksandra
Ciesielska Agnieszka
Marszałek Urszula
Rosłan Jadwiga

rok 2007
Błażek Kamila
Sokołowska Oliwia
Toczek Joanna
Włodarczyk Aleksandra
Zawierucho Magdalena

rok 2008
Kaczmarek Zuzanna
Lewandowska Karolina
Naczk Monika
Smolińska Patrycja
Karczewska Zofia
Rosołowicz Klaudia

rok 2009
Gudaniec Weronika
Hirsz Anna
Kondratowska Zuzanna
Makowska Katarzyna

rok 2010
Dzierżanowska Anna
Sienkiewicz Marta
Starościak Natalia

rok 2011
Bogdał Adrianna

rok 2012
Andrejko Oliwia
Dunst Aleksandra
Jowanowska Agata
Kraśkiewicz Zofia
Myszor Julia
Piotrowska Agata
Polańska Julia
Stawiarz Danuta
Wysocka Anna

rok 2013
Butkiewicz Daria
Keller Aleksandra
Kowalina Małgorzata
Tarnówka Aleksandra

rok 2014
Stopieńska Kaja
Wiślińska Anna
Żelaznowska Barbara

rok 2015
Andrzejczyk Zofia
Bajerska Maja
Cholewińska Julia
Grabowska Maria
Jopkiewicz Pola
Kodlewicz Marta
Leszczyńska Barbara
Merchut Katarzyna
Plata Zuzanna
Śliwska Michalina

rok 2016
Nosarzewska Maja
Szymczak Alicja
Tyszkiewicz Marianna
Wójcik Barbara

rok 2017
Hadaś Pola
Hajbowicz Weronika
Jedynak Paweł
Kacpura Klara
Reilly Phoebe
Stalińska Karolina



 

rok 1952
Kaziński Jarosław

rok 1957
Janca Brygida
Kasprowicz Helena

rok 1959
Wojakowski Wiesław

rok 1960
Bralla Rita
Wiliński Jerzy
Wojakowski Wiesław

rok 1963
Szarek Mieczysław

rok 1965
Szulia Bolesław

rok 1967
Seyfried Marek
Hawryluk Jadwiga

rok 1971
Białach Zbigniew

rok 1973
Kaczmarczyk Dorota

rok 1974
Maciuszek Alicja

rok 1976
Piotrowska Janina
Szarek Jerzy

rok 1977
Pawlak Jolanta
Winkelman Kazimierz

rok 1978
Szulc Lidia
Zięba Wojciech

rok 1979
Lichodziejewska Elżbieta

rok 1980
Dołynny Hanna
Dormanowska Halina
Poszowska Barbara

rok 1982
Korzeniewska Danuta
Pinno Ewa

rok 1983
Czubek Alicja
Dobrowolska-Doliwa Dorota

rok 1984
Broniewska Magdalena
Jankowska Ewa

rok 1985
Kolińska Katarzyna
Mozgiel Jolanta

rok 1986
Kalicka Maria
Kucz Gabriela

rok 1988
Ruczka Mariola

rok 1989
Czerwińska Katarzyna

rok 1990
Ratajczak Jolanta

rok 1991
Merchel Malwina
Pęcherzewska Anna

rok 1992
Hejka Tamara

rok 1993
Wywioł Ewa

rok 1994
Karpowicz Sylwia

rok 1995
Madanowska Małgorzata

rok 1996
Gawryś Monika
Gromnicka Anna

rok 1997
Chamera Małgorzata
Dudzik Dorota
Kubicka Magdalena

rok 1998
Surwiłło Agnieszka

rok 1999
Mazurek Iwona

rok 2000
Pettkowska Anna

rok 2001
Dyrcz Agnieszka
Giczela Justyna
Klonowska Agnieszka
Pior Aleksandra

rok 2002
Jastrzębowska Karolina

rok 2003
Zielińska Agata

rok 2005
Kaufman Dorota
Marczuk Barbara

rok 2006
Gurska Anna
Judzińska Hanna
Sandak Marta
Żywicka Anna

rok 2007
Szałach Alicja

rok 2008
Szumnarska Agnieszka

rok 2009
Jankowska Justyna
Juckiewicz Izabela
Ławecka Dagmara

rok 2011
Pawlak Monika
Szadkowska Parycja

rok 2012
Bączek Aleksandra
Dąbrowska Aneta
Mielczarek Emilia

rok 2014
Archacka Karolina
Czarnik Justyna
Drozdzińska Jadwiga
Kaźmierczyk Oliwia

rok 2015
Kleban Anna
Kośmińska Martyna
Prosół Aneta
Wodzinska Jowita

rok 2016
Horodecka Julia

rok 2017
Andrejko Oliwia
Gajkowska Aleksandra
Stawiarz Danuta



 

 


© Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20