Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto SM I st.
Stare foto SM II st.
Chwila wspomnień
K O N T A K T


  Szkoła Muzyczna II st.

ABSOLWENCI KLASY SKRZYPIEC

rok 1951
Rutkowski Romuald
Sandomierska Jolanta

rok 1952
Betlejewska Wenancja
Małecki Jerzy
Mieńko Michał

rok 1953
Janczewski Zbigniew
Kucharska Bożena
Lisińska Zofia
Rutkowski Zygmunt

rok 1955
Butowski Wacław
Nowak Bogumiła

rok 1956
Michalski Mieczysław

rok 1957
Hońko Wacław
Hazuka Jerzy

rok 1958
Romanowska Alina

rok 1959
Burzyńska Bogusława
Pieczonko Jerzy

rok 1960
Haftkowski Czesław
Nater Urszula

rok 1961
Langowska Maria
Mańkowski Kazimierz
Rolik Józef

rok 1962
Jurecka Krystyna
Lawaty Ernest
Sekura Tadeusz

rok 1963
Fac Małgorzata

rok 1964
Gazda Jerzy
Myczka Elżbieta
Żabkiewicz Tadeusz

rok 1965
Bazewicz Lech
Pawlak Mirosława
Wyroślak Anna

rok 1966
Kochanek Lech
Światowiak Maria

rok 1967
Mahler Jerzy

rok 1968
Gładysz Anna
Grusznis Jan
Jakubowski Antoni
Rink Leszek
Wojnowska Bożena

rok 1969
Gurzyński Roman
Kordas Marek
Malinowska Elżbieta
Sekuła Jadwiga

rok 1971
Kowalska Maria
Skowroński Wojciech

rok 1972
Chmielowiec Andrzej
Jusiak Maria
Przeradzka Teresa
Raczak Krzysztof

rok 1974
Kasiewicz Teresa
Konaszewski Marian
Kowalska Lucyna
Mądraszkiewicz Joanna

rok 1975
Bielicka Regina
Frąckowiak Mariola
Suchecka Magdalena

rok 1976
Panecka Anna
Trzeciak Hanna
Zaforemska Bożena
Zięba Danuta

rok 1977
Tryba Krystyna
Zis Halina

rok 1978
Perucki Zbigniew

rok 1979
Jakubowska Jadwiga
Pawlukiewicz Maria
Tomczyk Małgorzata
Pytlik Mariola
Zabłocka Dominika

rok 1980
Bukowski Piotr
Karbowska Anna
Kozłów Alina
Król Joanna
Reszel Bożena

rok 1981
Kolka Lucyna
Mielnik Lidia
Nowacka Marzena
Orawski Piotr
Strzelecka Izabela
Wilkołaski Jarosław

rok 1984
Bogusz Grzegorz
Kawęcki Piotr
Latt Izabela
Mierzicka Renata

rok 1985
Graczyk Małgorzata

rok 1986
Hryniewicz Anna
Pokrywka Maria

rok 1987
Artemczuk Anna
Mączka Joanna
Newlaczyl Anna

rok 1988
Błaszyk Marek

rok 1989
Szmit Joanna

rok 1990
Bilińska-Skuza Mariola
Kaniecki Józef
Makowska Beata

rok 1991
Dobrowolska Katarzyna
Wolińska Agnieszka

rok 1992
Hoffmann Izabela

rok 1993
Kozłów Maria
Niecikowska Joanna
Niećkowska Katarzyna

rok 1994
Gazda Wiktor

rok 1995
Zdunek Magdalena
Żuk Marek

rok 1996
Markiewicz Michał
Sobolewski Krzysztof
Wujtewicz Bernardeta

rok 1998
Szymków Aleksandra

rok 1999
Czeczatka Agnieszka
Jasińska Karolina
Pełeńska Daria
Szadowiak Marta

rok 2001
Anikowska Urszula
Jelnicki Piotr
Mateja Łukasz
Pulsakowska Izabela

rok 2002
Lewandowska Magdalena
Litwiniuk Katarzyna
Siarkiewicz Tomasz
Wieczorek Karina

rok 2003
Buczkowski Arkadiusz
Kordalska Katarzyna
Szłyk Małgorzata

rok 2004
Ambrożak Martyna
Dybuść marek
Szadowiak Dagmara
Szymaszek Urszula
Tomasik Monika

rok 2005
Biskupska Magdalena
Broniewska Marta
Laskowska Emilia

rok 2006
Borzobohata Maria

rok 2007
Broniewska Anita
Milewska Izabela
Plichta Sławomir
Yuldasheva Olesya

rok 2008
Denga Aleksandra
Maseli Barbara
Modrzejewski Adam
Pielaszkiewicz Alicja
Trojanowska Joanna
Wujtewicz Edyta

rok 2009
Zamojska Joanna

rok 2010
Krzychowiec Rafał
Muchowiecka Aneta
Rezmer Marcelina
Wojciechowska Katarzyna

rok 2011
Aksnowicz Joanna
Bilińska Zuzanna
Cyrzan Patrycja
Fąferek Martyna
Perucki Łukasz
Potulska Marta

rok 2012
Grzywaczewska Anna
Yan Izabella
Zięba Sara

rok 2013
Butkiewicz Jan
Patalon Weronika
Wielicka Melanie
Wiśniewska Weronika
Zięba Barbara

rok 2014
Kądziera Agata
Lenarczyk Agata
Żytko Aleksander

rok 2015
Butkiewicz Anna
Gąsecka Agata
Świadek Weronika

rok 2016
Hallmann Agnieszka
Marjakova Marcela
Urban Miriam
Witulska Julia

rok 2017
Bohdziewicz Agata
Radziszewska Kornelia
Rybakowska Weronika

rok 2018
Łopata Weronika
Skierkowska Sara
Rączka Hanna
Jujka Zofia
Lenarczyk Monika