Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T


  Szkoła Muzyczna II st.

ABSOLWENCI KLASY KLARNETU

rok 1952
Świercz Szczepan
Zapalski Stefan
Zaręba Jan

rok 1956
Baerman Helmut

rok 1958
Krzystek Marian

rok 1959
Kornacki Henryk

rok 1960
Kamiński Tadeusz

rok 1961
Rosiek Henryk

rok 1962
Wolski Jan

rok 1964
Guzowski Kazimierz
Radtke Kazimierz

rok 1965
Malinowski Stefan
Strociak Eugeniusz
Strociak Mieczysław

rok 1966
Holler Janusz
Jędrak Jan
Piotrowski Tadeusz

rok 1967
Chotyński Józef

rok 1968
Nowak Antoni
Stromski Ireneusz

rok 1969
Dobijański Edward
Karbowski Stanisław
Lasek Zbigniew

rok 1972
Polanowski Mirosław
Staniszewski Zbigniew
Zboch Wacław

rok 1973
Stankiewicz Marian

rok 1974
Rajnowski Marek

rok 1975
Chwin Władysław
Dudek Zdzisław
Piontek Benedykt
Szczepaniuk Mieczysław

rok 1976
Ocieszak Bogdan

rok 1977
Kowalski Emil

rok 1978
Bartyzel Roksana
Gursztyn Waldemar

rok 1979
Piontek Marek

rok 1980
Cabała Andrzej
Frąckowiak Grzegorz

rok 1983
Sikała Maciej

rok 1984
Mraczek Ireneusz

rok 1986
Buca Mariusz
Koralewski Jerzy

rok 1988
Krawiec Krzysztof
Negowski Tadeusz

rok 1989
Szuwarski Piotr

rok 1991
Dobrucki Robert

rok 1992
Bizewski Ryszard
Klein Katarzyna
Rudecki Piotr

rok 1994
Ogonowski Mirosław

rok 1995
Majkowski Andrzej

rok 1996
Wieczorek Grzegorz

rok 1997
Gasiński Tomasz
Michalski Maciej

rok 1998
Smól Mateusz

rok 1999
Snochowski Dawid

rok 2000
Pappelbaum Barbara

rok 2001
Matyka Małgorzata

rok 2002
Brzozowski Krzysztof
Rutkowska Joanna

rok 2003
Rutkowska Aleksandra

rok 2006
Chmielewski Dawid

rok 2008
Honckiewicz Filip
Janek Marcin

rok 2009
Sanner Tomasz

rok 2010
Szefler Jan

rok 2011
Studzińska Beata

rok 2012
Sitarska Katarzyna

rok 2014
Hebel Mirela
Łudzik Dominika

rok 2015
Gazda Aleksandra
Noetzel Hanna

rok 2016
Morzy Jędrzej

rok 2017
Kettler Łukasz
Rothmann Dominika

rok 2018
Światkowski Dominik
Marzejon Marcin