Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto SM I st.
Stare foto SM II st.
Chwila wspomnień
K O N T A K T


  Szkoła Muzyczna II st.

ABSOLWENCI KLASY FORTEPIANU

rok 1949
Grabowski Krzysztof

rok 1950
Ratajczak Franciszek
Zanecka Łucja

rok 1951
Boguszewiak Danuta
Bródkówna Kunegunda
Gałązka Barbara
Gąsiorowska Irena
Jankowska Maria
Jaśkowska Wiktoria
Kislat Jadwiga
Kosianowicz Leokadia
Klukówna Irena
Wolna Maria
Zenowicz Halina

rok 1952
Betlejewski Jerzy
Biegalska Anna
Birn-Kopczyńska Ludmiła
Bruzdowicz Anna
Burczyk Tytus
Churska Danuta
Durkowska Mirosława
Dzięgielewska Teresa
Gojżewski Romuald
Gostomski Henryk
Jaroszewicz Jerzy
Józefowicz Irena
Peszko Halina
Piechocka Janina
Sekura Józef
Snopek Ryszarda
Trzeciak Leokadia

rok 1953
Januszajtis Andrzej
Michalak Jerzy
Nowakowska Izabela
Olendzka Janina
Wasilewska Władysława

rok 1954
Bednarek Dorota
Bronk Stanisław
Dulim Danuta
Fiedorowicz Alina
Heising Amelia
Jaworska Bogna
Kisiel Barbara
Krassowski Janusz
Lewińska Krystyna
Nieczyporowska Teresa
Sekura Teresa
Skierska Barbara
Woroniecka Teresa

rok 1955
Bieluszko Urszula
Ćwiczyńska Ewa
Doroszewicz Eugeniusz
Hykiel Teresa
Kanduła Irena
Krotochwila Barbara
Łysakowska Irena
Majewska Zdzisława
Szpak-Szpakowska Jadwiga

rok 1956
Barczyński Andrzej
Durkalec Izabella
Haak Bogumiła
Hajdun Janusz
Jurczykowska Anna
Łukaszewski Irenusz
Matusiewicz Anna
Naharnowicz Halina
Niedostatkiewicz Danuta
Partyka Jerzy
Zięba Teresa

rok 1957
Majblum Klara
Mizera Ewa

rok 1958
Gerlee Iswar
Kwiecień Cezary
Marska Anna
Stankiewicz Marta
Sulkiewicz Zuzanna
Szawarcka Halina
Szwoch Maria

rok 1959
Billewicz Anna
Brzozowska Zdzisława
Czechowski Zdzisław
Dunin Stefania
Jasyk Zofia

rok 1960
Gałązka Anna
Jaroszewicz Alina
Ladenberger Ewa
Piasecka Elżbieta
Przybylska Aleksandra
Rynduch Lucjusz
Śliwowska Elżbieta
Zakrzewski Bogdan

rok 1961
Engel Justyn
Porada Irena
Podsiadłowska Alicja
Potyrała Jacek
Radziuk Antoni
Tomaszewski Marek
Wawryków Krystyna
Wieliczko Jadwiga

rok 1962
Szopa Dobrosława

rok 1963
Adamowicz-Taranda Urszula
Iwatiw Joanna
Obermüller Alicja
Ożóg Maria
Smoleński Janusz
Steinmetz Barbara
Stolarek Wanda
Wiązowska Teresa
Żaboklicka Ewa

rok 1964
Bednarska Maria
Dąbrowska Małgorzata
Poćwiardowska Barbara

rok 1965
Banachowska Ewa
Ciarkowska Maria
Dzierżanowska Zuzanna
Kamionka Elżbieta
Klawitter Siegfryied
Kochlewska Jolanta
Manikowska Maria
Szpaderska Krystyna
Wacholc Maria

rok 1966
Chojnacki Wiesław
Guzińska Anna
Kozłowska Janina
Wasielewska Małgorzata
Wojnowska Barbara

rok 1967
Czapiewski Bogdan
Jankowska Teresa
Knoch Maria
Stojek Krystyna
Szaran Joanna
Żygiewicz Zofia

rok 1968
Figas Barbara
Idziak Aleksandra
Zaręba Elżbieta
Wadzińska Krystyna

rok 1969
Burczycka Marzena
Deja Stanisław
Furgo Krzysztof
Malicka Barbara
Szulc Jolanta

rok 1970
Baryła Paweł
Bąk Janina
Gotartowski Zbigniew
Kossowski Grzegorz
Okoński Zbigniew
Wojtal Waldemar

rok 1971
Gołąszewska Alicja
Furgo Stanisław
Wiesztordt Włodzimierz

rok 1972
Bujalski Juliusz
Mądroszkiewicz Jarosław
Nanowski Andrzej
Topczewska Anna

rok 1973
Bańka Beata
Braun Hanna
Chantkowska Maria
Gotartowski Krzysztof
Popiołkiewicz Zofia
Raczkowska Maria

rok 1974
Grabowski Bogusław
Grażyńska Emilia
Krzystanek Zbigniew
Matusewicz Janina
Żytowiecka Iwona

rok 1975
Muchowska Katarzyna
Teodorowicz Roman
Wawryków Andrzej

rok 1976
Gotartowski Marek
Mielnik Konrad
Maśko Maria
Pobłocka Ewa
Stam Joanna

rok 1977
Gostomska Iwona

rok 1978
Kraśkiewicz Ewa
Wasielewski Marek

rok 1979
Mierzicka Jolanta
Ulatowski Piotr

rok 1980
Goljanek Ewa
Hawryluk Joanna
Skrodzka Barbara

rok 1981
Bystra Elżbieta
Jaworska Izabella
Lipińska Katarzyna
Nowak Andrzej
Skrzela Anna

rok 1982
Gostomska Maria
Jasińska Ewa
Niedzwiedź Ninela
Rudzik Piotr

rok 1983
Kamieńska Beata
Stochmal Katarzyna
Tabaszewski Robert
Tułowiecka Anna

rok 1984
Bożek Maja
Kupiec Jolanta
Lewińska Małgorzata

rok 1985
Broks Magdalena
Piątkowska Jolanta
Wawryków Wojciech

rok 1987
Łopacińska Aleksandra
Pietraszkiewicz Anna
Szreder Anna
Szalkowska Beata

rok 1988
Bogusz Joanna
Fredrich Piotr
Konopko Monika
Wojak Tomasz
Wosińska Bogna

rok 1989
Bociąga Dorota
Cieślikiweicz Jowita
Dulski Witold
Klebba Weronika
Ostrowska Barbara
Walkiewicz Hanna

rok 1990
Darska Magdalena
Jurek Artur
Krauze Martyna
Tucka Krystyna

rok 1991
Łubkowska Marzena
Rydel Paweł
Smoczyńska Joanna
Walczak Tomasz

rok 1992
Fink Anna
Krasińska Sylwia
Lewandowski Marek
Łyszkiewicz Maciej
Mach Małgorzata
Szweda Katarzyna
Wąsowska Małgorzata

rok 1993
Baraniecka Aleksandra
Bieniada Marta
Chęćka Anna
Czerniak Karolina
Góral Daniela
Lachowicz Magdalena
Milczarek Dorota
Roszczyk Joanna

rok 1994
Klewicz Joanna
Siarkiewicz Andrzej
Trzebiatowski Tomasz
Wargacki Marian

rok 1995
Hawryluk Alicja
Kozieł Marcin
Manuszewski Ireneusz
Podciborska Anna
Sawicka Magdalena
Wojciechowska Marzena

rok 1996
Dopierała Magdalena
Jaworska Elwira
Kozłowska Katrzyna
Kąkol Zbigniew
Michalska Katarzyna

rok 1997
Bednarek Jarosław
Domaradzka Alicja
Sulkowska Ewa
Tremiszewska Maja
Trocha Adam
Wajszczak Judyta
Walentynowicz Dorota
Wojciechowski Daniel

rok 1998
Cieśliński Cyprian
Czerwińska Bogna
Kąkol Krzysztof
Selner Marta
Skwara Karina
Wardziukiewicz Witold

rok 1999
Borek Katarzyna
Małas Zofia
Mońko Aleksandra
Skurczyński Michał
Tomaszek Magdalena
Walentynowicz Małgorzata

rok 2000
Iglikowska Anna
Snochowska Kinga

rok 2001
Fiutak Anna
Malinowska Marta

rok 2002
Biziuk Magdalena
Boratyński Robert
Chmielewska Ewa
Dradrach Alicja
Kloka Marzena
Knyszewska Urszula
Kowalski Maciej
Szakun Julia
Wielińska Katarzyna
Wysocka Anna
Zabuska Anna

rok 2003
Borowczak Marzena
Grzymała Natalia
Kowalewska Milena
Piskunowicz Michał
Szymków Katarzyna
Wojnowska Anna
Wróblewska Martyna

rok 2004
Czernis Zofia
Klingbajl Natalia
Stasiuk Katarzyna

rok 2005
Czapiewska Agnieszka
Ślisz Magdalena

rok 2006
Andrearczyk Aleksandra
Jackiewicz Ewa
Słabysz Weronika

rok 2007
Prusak Anna
Rocławska Anna

rok 2008
Ćwiek Adam
Duzdal Sonia
Jarosz Agnieszka
Lisiecka Zuzanna
Misiak Agata
Owczarek Joanna
Respondek Helena

rok 2009
Czechowska Karolina
Furmańska Aleksandra
Hinz Laura
Jaszewska Marta

rok 2010
Hoppe Małgorzata
Koźmiańska Kamila
Szałucka Anna
Wrońska Marta

rok 2011
Czapla Paulina
Lis Aleksandra
Plotta Katarzyna
Sroka Maciej

rok 2012
Czapiewska Aleksandra
Mackiewicz Weronika
Połomska Sylwia
Sikała Mikołaj
Sito Weronika
Zakrzewska Sylwia
Zdrojewska Dominika

rok 2013
Jujka Małgorzata
Kołakowska Justyna
Sychowski Artur

rok 2014
Jujka Hanna
Mydłowska Edyta
Romanowska Julia
Skakowska Julia

rok 2015
Bach Aleksander
Baczyński Maciej
Brzoznowski Jacek
Dubiela Zofia
Gałka Krzysztof
Lisiecka Weronika
Markuszewicz Ada
Skałkowski Marcin
Warecka Agnieszka

rok 2016
Adamik Marta
Bielak Zofia
Wojda Wojciech

rok 2017
Dettlaff Wiktoria
Sagan Albertyna
Tyl Łucja

rok 2018
Blach-Siewierski Jacek
Dziekan Łukasz
Fortuna Franciszek
Jaryczewska Maja
Jopek Anna
Kulesza Aleksandra
Miotke Maria