Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T


  Szkoła Muzyczna II st.

ABSOLWENCI KLASY FLETU

rok 1952
Kaziński Jarosław

rok 1957
Janca Brygida
Kasprowicz Helena

rok 1959
Wojakowski Wiesław

rok 1960
Bralla Rita
Wiliński Jerzy
Wojakowski Wiesław

rok 1963
Szarek Mieczysław

rok 1965
Szulia Bolesław

rok 1967
Seyfried Marek
Hawryluk Jadwiga

rok 1971
Białach Zbigniew

rok 1973
Kaczmarczyk Dorota

rok 1974
Maciuszek Alicja

rok 1976
Piotrowska Janina
Szarek Jerzy

rok 1977
Pawlak Jolanta
Winkelman Kazimierz

rok 1978
Szulc Lidia
Zięba Wojciech

rok 1979
Lichodziejewska Elżbieta

rok 1980
Dołynny Hanna
Dormanowska Halina
Poszowska Barbara

rok 1982
Korzeniewska Danuta
Pinno Ewa

rok 1983
Czubek Alicja
Dobrowolska-Doliwa Dorota

rok 1984
Broniewska Magdalena
Jankowska Ewa

rok 1985
Kolińska Katarzyna
Mozgiel Jolanta

rok 1986
Kalicka Maria
Kucz Gabriela

rok 1988
Ruczka Mariola

rok 1989
Czerwińska Katarzyna

rok 1990
Ratajczak Jolanta

rok 1991
Merchel Malwina
Pęcherzewska Anna

rok 1992
Hejka Tamara

rok 1993
Wywioł Ewa

rok 1994
Karpowicz Sylwia

rok 1995
Madanowska Małgorzata

rok 1996
Gawryś Monika
Gromnicka Anna

rok 1997
Chamera Małgorzata
Dudzik Dorota
Kubicka Magdalena

rok 1998
Surwiłło Agnieszka

rok 1999
Mazurek Iwona

rok 2000
Pettkowska Anna

rok 2001
Dyrcz Agnieszka
Giczela Justyna
Klonowska Agnieszka
Pior Aleksandra

rok 2002
Jastrzębowska Karolina

rok 2003
Zielińska Agata

rok 2005
Kaufman Dorota
Marczuk Barbara

rok 2006
Gurska Anna
Judzińska Hanna
Sandak Marta
Żywicka Anna

rok 2007
Szałach Alicja

rok 2008
Szumnarska Agnieszka

rok 2009
Jankowska Justyna
Juckiewicz Izabela
Ławecka Dagmara

rok 2011
Pawlak Monika
Szadkowska Parycja

rok 2012
Bączek Aleksandra
Dąbrowska Aneta
Mielczarek Emilia

rok 2014
Archacka Karolina
Czarnik Justyna
Drozdzińska Jadwiga
Kaźmierczyk Oliwia

rok 2015
Kleban Anna
Kośmińska Martyna
Prosół Aneta
Wodzinska Jowita

rok 2016
Horodecka Julia

rok 2017
Andrejko Oliwia
Gajkowska Aleksandra
Stawiarz Danuta

rok 2018
Krueger Maria
Kraśkiewicz Zofia