Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T


  Szkoła Muzyczna I st.

ABSOLWENCI KLASY GITARY

rok 1981
Sidorczak Joanna
Szczepkowska Aleksandra

rok 1983
Piwowar Dariusz

rok 1985
Plichta Anna
Tram van Hung

rok 1986
Nagler Jacek
Rolka Emilia
Żuk Michał

rok 1987
Romanowski Piotr
Turbiarz Jarosław

rok 1988
Kunc Agnieszka
Szewczyk Dorota

rok 1989
Kłos Mateusz

rok 1990
Borowicz Anna
Miłosz Tomasz
Pałubicka Bogumiła
Rekowska Justyna
Snarska Magdalena
Stencel Małgorzata

rok 1991
Nieradko Marcin
Świtalska Anna

rok 1992
Dalke Grażyna
Gruba Dorota

rok 1993
Domsta Ewelina
Malach Piotr
Raczka Agata
Sosińska Anna
Malach Katarzyna

rok 1994
Grochowski Piotr
Kubacka Monika
Rzepka Małgorzta
Sito Jakub
Soraj Maciej

rok 1995
Kadłubińska Marta
Kasprzyk Klementyna
Matusiewicz Marta
Mykowski Andrzej
Obelnicka Marta
Serafin Marzena
Zatorska Anna

rok 1996
Karczewski Maciej
Ostrowski Kamil

rok 1997
Bielińska Marta
Grochowska Agnieszka
Mach Damian
Zając Dominika

rok 1998
Dobrowolska Anna

rok 1999
Grochowski Dariusz
Lewandowska Katarzyna
Sójka Szymon

rok 2000
Janukowicz Ewa
Kozłowski Tomasz
Wojdak Lucyna

rok 2001
Głuchowska Anna
Kamieniecka Tatiana
Swobodzińska Katarzyna

rok 2002
Bartoszewska Dorota
Rożek Grzegorz
Rachwał Jacek
Smogur Maja
Tempska Marcela
Wawrzyniak Tomasz

rok 2003
Sikora Aleksandra
Stępniewski Rafał
Szamow Katarzyna
Suszek Anna
Warzecha Judyta

rok 2004
Zakrzewski Mateusz
Zielińska Magdalena

rok 2005
Kwiatkowska Monika
Mieczkowska Karolina
Sławek Waldemar
Szabuniewicz Justyna
Szarecka Anna
Wójcik Dorota

rok 2006
Kwaśniak Adam
Nowak Małgorzata
Pelowski Dawid
Poturbacz Dawid

rok 2007
Dudek Sara
Piecyk Joanna

rok 2008
Adamska Weronika
Boryna Martyna
Ciepły Magdalena
Jowanowski Michał
Lach Michał
Markuszewicz Jakub
Maziarka Agnieszka
Milancej Marta
Nowak Mateusz

rok 2009
Brzyska Alicja
Chabowska Agata
Chutkiewicz Krzysztof
Cieszko Paweł
Dampc Dominika
Wnęk Wioletta
Zając Adam
Zając Kinga

rok 2010
Bernard Weronika
Kwiatkowska Anna
Pamuła Małgorzata
Sierpowicz Magdalena

rok 2011
Gudaniec Łucja
Kizik Paula
Piosik Zuzanna

rok 2012
Bernacka Paulina
Doliński Marcin
Fethke Marta
Jerzemowska Irena

rok 2013
Emeschajmer Kacper
Haase Maria
Herholz Dominika
Kryńska Weronika
Makurat Balbina
Welz Magdalena

rok 2014
Andres Tymoteusz
Jagoda Krzysztof
Ruszkiewicz Wacław
Żyrek Natalia

rok 2015
Derecka Wiktoria
Grygowski Filip
Krauz Krzysztof
Mazurek Emilia

rok 2016
Janczukowicz Rafał
Kamela Jakub
Kosińska Kornelia
Reca Miriam
Tarnowski Michał
Wasilewski Jan
Wawryn Alicja
Wilk Łukasz

rok 2017
Nieznalska Aleksandra
Redmerski Piotr

rok 2018
Strehlke Anna
Tyl Stanisław