Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T


  Szkoła Muzyczna I st.

ABSOLWENCI KLASY FORTEPIANU

do 1951
Bednarek Dorota
Bloch Augustyn
Churska Danuta
Doroszkiewicz Eugeniusz
Gleinert Renata
Grądkowska Wanda
Lechojda Teresa
Majewska Ewa
Semadeni Zbigniew
Szpakowska Jadwiga
Woroniecka Teresa
Wszelaki Ewa

rok 1952
Bramska Jadwiga
Dilling Ewa
Gardzielewicz Anna
Jabłońska Hanna
Kosiński Idzi
Kuszyńska Gabriela
Lenkowska Danuta
Lorek Romualda
Pawłowska Alicja
Piasecka Maria
Potylicka Teresa
Reinlauder Anna
Szablińska Alicja
Wilczyńska Wanda

rok 1953
Beer Teodozja
Bereśniewicz Mariusz
Bykowicz Bolesław
Czuryłło Mirosława
Dąbrowska Izabela
Engel Justyn
Jefimow Regina
Jasionowski Tadeusz
Kacz Barbara
Kremblewska Maria
Łukasiewicz Maria
Marska Anna
Mącik Jadwiga
Mogilnicka Maria
Morawska Alicja
Orid Waldemar
Sęk Danuta
Smoleńska Danuta
Starniewska Barbara
Stepińska Aleksandra
Sulkiewicz Zuzanna
Szwaracka Halina
Ścigała Danuta
Wasilewska Hanna
Wałaszkiewicz Krystyna
Wawryk Barbara
Wierzbicka Aleksandra
Zabłocka Zuzanna
Żyłów Krystyna

rok 1954
Ambrzykowski Bogdan
Billewicz Anna
Bykowicz Łucja
Czechowski Zdzisław
Demska Romualda
Lachman Krystyna
Langer Krystyna
Lentowicz Elżbieta
Mahler Romuald
Michalewicz Jerzy
Nawrocka Krystyna
Olszewska Krystyna
Piasecka Elżbieta
Pisarska Cecylia
Popkiewicz Witold
Rymarz Edwin
Siudaczyńska Józefa
Tryfon Barbara
Turowicz Danuta
Wądołowska Maria
Wysocka Halina

rok 1955
Baszkowski Ryszard
Bednarczyk Andrzej
Błachowska Grażyna
Boczar Barbara
Bralla Rita
Brucka Krystyna
Gałązka Anna
Jaroszewicz Alina
Kaczmarek Aleksandra
Księżopolska Grażyna
Król Izabela
Marmola Maria
Orczykowska Jolanta
Piekarek Urszula
Piotrowska Jolanta
Plucińska Maria
Podhajski Marek
Radłowska Bożena
Rotnicka Zofia
Rostkowska Maria

rok 1956
Acht Danuta
Bednarek Mirosław
Bonfig Jadwiga
Bugajczyk Jerzy
Gurniak Janina
Hesse Elżbieta
Kicała Danuta
Napierała Bożena
Paterka Henryk
Pawłowicz Danuta
Podsiadłowska Alicja
Porada Irena
Radziuk Antoni
Rojek Janusz
Steinmetz Barbara
Święch Andrzej
Tomaszewski Marek
Trzuskawska Jadwiga
Wyszomirska Wanda
Zarańska Regina

rok 1957
Adamczyk Irena
Bułakowska Wanda
Kondrat Jacek
Kondzierska Anna
Kulesza Jan
Obermuller Grażyna
Obniska Ewa
Ostrowska Maria
Piątkowski Andrzej
Poćwiardowski Andrzej
Potyrała Jacek
Świca Anna
Wojtkiewicz Teresa
Żylińska Janina

rok 1958
Adamowicz Urszula
Bednarska Maria
Bilikiewicz Danuta
Dutkiewicz Mirosława
Golec Katarzyna
Iwatiw Joanna
Wiązowska Teresa

rok 1959
Burak Zbigniew
Dąbrowska Małgorzata
Drabczyk Jolanta
Kozłowska Janina
Knoch Maria
Obrocka Elżbieta
Pawlikowska Helana
Poćwiardowska Barbara
Radziuk Jan
Stolarek Wanda
Szymański Zbigniew
Zając Waldemar
Żakiewicz Jadwiga

rok 1960
Banachowska Ewa
Beniuszys Janina
Bieniarz Krzysztof
Buczyńska Lucyna
Dzierżanowska Zuzanna
Flont Maciej
Gładyszewska Anna
Gładyszewski Czesław
Grzyb Barbara
Jackiewicz Helena
Kochlewska Jolanta
Kolman Maria
Łukjanienko Maria
Manikowska Maria
Misztowt Janusz
Pauzder Lidia
Sęk Genowefa
Szarlińska Alicja
Szpaderska Krystyna
Wróblewska Barbara

rok 1961
Erdmańska Danuta
Hrycek Ewa
Jabłońska Barbara
Jarzymowska Ewa
Klikowicz Julita
Kopelewicz Ludmiła
Kulpa Bożena
Latycka Ewa
Nowak Zbigniew
Obrocka Ewa
Pławińska Jolanta
Snopek Anna
Tarucin Krystyna
Winkiel Anna
Żygiewicz Zofia

rok 1962
Dobrzańska Halina
Gotartowski Andrzej
Marciniec Andrzej
Popik Elżbieta
Szczepkowska Elżbieta
Tołłoczko Danuta
Wojciechowska Maria
Wziątek Anna

rok 1963
Guzowska Jolanta
Idziak Aleksandra
Kaduszkiewicz Krystyna
Kaźmierczak Anna
Szczygieł Jadwiga

rok 1964
Furgo Krzysztof
Kolman Teresa
Kostrzewa Barbara
Kowalewski Bogdan
Kusyk Stanisław
Ochowska Elżbieta
Okoński Zbigniew
Paradowska Małgorzata
Prajer Krystyna
Rzeźnik Mariola
Sielecka Elżbieta

rok 1965
Burczycka Marzena
Deja Stanisław
Dolińska Natalia
Duda Mirosław
Dujanowicz Jerzy
Gerwin Artur
Gotartowski Zbigniew
Kaźmierczak Jacek
Kolerska Anna
Kreft Jadwiga
Krzyżanowska Małgorzata
Łukasik Aleksandra
Miłaszewska Agnieszka
Sienkiewicz Marzanna
Sildatk Janina
Sulewska Julia
Wierzchowska Joanna

rok 1966
Batkowska Halina
Bąk Janina
Gotartowska Jolanta
Kaduszkiewicz Anna
Kaźmierczak Ewa
Krzystanek Elżbieta
Kwiatkowska Maria
Ostrowska Ewa
Pawlukiewicz Olga
Torbicka Grażyna
Wojdakowska Magdalena

rok 1967
Dardzińska Ewa
Dziedzic Agnieszka
Gotartowski Krzysztof
Jasińska Anna
Kucharczyk Iwona
Łopaciuk Tomasz
Malessa Monika
Nanowski Andrzej
Rzeźnik Ryszard
Surewicz Aleksandra

rok 1968
Dabrowska Barbara
Filarski Jan
Grabowski Bogusław
Grotowski Michał
Krygier Bożena
Ledochowska Ewa
Michalak Maria
Obara Lech
Pawlikowska Iwona
Pawlukiewicz Andrzej
Stam Jacek
Wojcieszek Renata
Wrońska Anna

rok 1969
Bobruk Bożena
Cieślikiewicz Danuta
Dziemian Bożena
Franczak Barbara
Głódkowska Małgorzta
Gołębiewski Mariusz
Kaduszkiewicz Janina
Kolman Piotr
Król Danuta
Krzystanek Zbigniew
Leniec Grażyna
Olędzka Anna
Orlewicz Zbigniew
Zubek Lucyna

rok 1970
Cuske Aleksandra
Fryza Anna
Kryńska Grażyna
Milczewski Miron
Nabywaniec Aleksandra
Siemaszek Maria

rok 1971
Gajberger Ewa
Gotartowski Marek
Michałowska Wiesława
Mośko Maria
Obermuller Krzysztof
Ołowski Edward
Ozimek Barbara
Perkowski Ryszard
Stam Joanna

rok 1972
Fisior Zofia
Hawryluk Grażyna
Hervy Anna
Jaźwiński Tomasz
Obara Grzegorz
Pałys Józef
Skoneczna Małgorzata
Trejnis Aleksandra
Wasiukiewicz Jan

rok 1973
Cimoszko Małgorzata
Kreft Jolanta
Małecka Elżbieta
Menegon Grażyna
Rogowska Magdalena
Siebiera Ewa
Tomczyk Joanna
Włoszak Natalia
Wojciechowska Dorota

rok 1974
Iglikowska Beata
Kisielewska Mirella
Mierzicka Jolanta
Szyszko Regina

rok 1975
Behlke Beata
Dzięgielewka Małgorzata
German Aleksandra
Glinkowska Magdalena
Komorowska Marzena
Krajewska Anna
Łyszczak Jolanta
Nowińska Teresa
Perucki Roman
Skrzela Anna
Węgierek Liliana
Żabicka Katarzyna

rok 1976
Brzozowska Bożena
Bystra Elżbieta
Kwiesielewicz Joanna
Mrozińska Ewa
Stachowicz Małgorzata
Wojna Mariola

rok 1977
Gostomska Maria
Jankowska Lucyna
Jowanowski Aleksander
Konieczna Monika
Kuchta Jarosław
Michalski Marcin
Pilipczyk Gabriela
Szlawska Ewa
Tutaj Tomasz
Zawadzka Teresa

rok 1978
Czerska Małgorzata
Fiszbach Katarzyna
Klincewicz Hanna
Kupiec Jolanta
Szalkowska Aneta

rok 1979
Bożek Maja
Kloza Krystyna
Kwiecień Anna
Lewińska Małgorzata
Macioszek Krystyna
Piątkowska Jolanta
Szalkowska Beata

rok 1980
Błochowiak Elwira
Bobańska Urszula
Krauze Aleksandra
Lewińska Jolanta
Piotrowska Barbara
Szuścicki Tomasz

rok 1981
Figarska Anna
Korczak Piotr
Łopacińska Aleksandra
Łosoś Agata
Okoniewska Marzena
Strzykowski Sławomir
Śliwarska Julita
Wiśniewska Katarzyna

rok 1982
Bogusz Joanna
Gąsiewska Joanna
Łoś agnieszka
Rymarz Bogumiła
Świątkowska Katarzyna
Świątkowska Maja
Targońska Magdalena
Walkiewicz Hanna
Wierzchowska Dorota

rok 1983
Cieślikiewicz Jowita
Janukowicz Piotr
Miądowicz Anna
Rocławska Małgorzata
Radej Anna
Wąsowska Małgorzata
Zaleska Julita

rok 1984
Cendrowska Magdalena
Darska Magdalena
Krauze Martyna
Nosal Iwona
Parzyszek Małgorzata
Piotrowska Kamila
Rocławska Katarzyna
Roszczyk Joanna
Śliwa Anna
Wysocka Agnieszka
Zaremba Anna

rok 1985
Bober Monika
Bystra Małgorzata
Kreft Jolanta
Łubkowska Marzena
Matuszek Marcin
Postaleniec Agnieszka
Szeliga Matylda
Szlabowska Małgorzata

rok 1986
Baraniecka Aleksandra
Daniluk Michał
Fink Anna
Gołembiewska Wiesława
Kaczmarczyk Marcin
Koprowska Alicja
Krasińska Sylwia
Szweda Katarzyna

rok 1987
Bieniada Marta
Czerniak Karolina
Drapella Ewa
Graban Grażyna
Graban Małgorzata
Nadolska Elżbieta
Nadolska Irena
Sieńkowska Joanna
Żuk Małgorzata

rok 1988
Buczkowska Katarzyna
Giętkowska Magdalena
Goczewski Marcin
Jagoda Jerzy
Kędzierska Monika
Klaman Anna
Klewicz Joanna
Łangowska Gabriela
Wargacki Marian
Wardziukiewicz Agnieszka
Werel Barbara
Wyszyńska-Koko Joanna

rok 1989
Bartczak Magdalena
Chamera Małgorzata
Czajkowska Ewa
Kucia Beata
Kuklińska Barbara
Konopko Joanna
Kowalkowski Mariusz
Łetowska Karolina
Mentuch Paweł
Podciborska Anna
Rachoń Dominik
Sasin Anna
Wojciechowska Marzena
Wyszyński Marek

rok 1990
Bednarek Jarosław
Dopierała Magdalena
Empel Jacek
Jurkiewicz Szymon
Kozłowska Katarzyna
Liczbik Agnieszka
Michalska Katarzyna
Rosiak Alicja
Rajchert Agata
Socha Maciej
Stefanowicz Aneta
Świątkowska Anna
Thurau Monika
Tremiszewska Aneta
Wajszczak Judyta

rok 1991
Bieduń Małgorzata
Domaradzka Alicja
Filipowicz Tomasz
Jakubczyk Aleksandra
Madanowska Maja
Ostrowski Remigiusz
Plewińska Emilia
Skiba Dąbrówka
Sulkowska Ewa
Romaszko Małgorzata
Tremiszewska Maja
Szlagowska Anna
Walentynowicz Dorota

rok 1992
Bojanowska Anna
Czerwińska Bogna
Frankowska Aneta
Jaśkowska Julia
Jarosz Tomasz
Kramarska Aleksandra
Rutkowska Jowita
Sołtys Barbara
Stachurska Marta
Tomaszek Magdalena
Szornack Alina
Wardziukiewicz Witold
Kasprzyk Barbara

rok 1993
Empel Małgorzata
Filończuk Mariusz
Goczyła Alicja
Hnatiuk Oksana
Iglikowska Anna
Krawczyk Magdalena
Kuncelman Patrycja
Jachowicz Tomasz
Moszora Martyna
Mulewska Maja
Narusz Magdalena
Sawicki Krzysztof
Szczypta Paweł
Walentynowicz Małgorzata
Żmudzińska Agata

rok 1994
Adamczyk Aleksandra
Jagiełło Aleksandra
Kurowski Grzegorz
Malach Agnieszka
Matusiewicz Marta
Mazepa Anna
Mielcarek Ryszard
Tyszkiewicz Natalia
Westfeld Robert

rok 1995
Boreysza Katarzyna
Boreysza Andrzej
Daciuk Janina
Fajks Katarzyna
Fiutak Anna
Gostomski Przemysław
Lis Mateusz
Malinowska Marta
Nowakowska Karolina
Siodelski Marcin
Szarafiński Adam

rok 1996
Beszczyńska Katarzyna
Biziuk Magdalena
Gliwińska Agnieszka
Hoga Magdalena
Kaczor Emilia
Krawczak Hanna
Małys Małgorzata
Trocha Marek
Zabuska Anna

rok 1997
Borowczak Marzena
Eckert Celina
Dutkowska Blanka
Godziniec Martyna
Kowalewska Milena
Krawczyk Karolina
Kleszczewska Aneta
Kwiatkowski Jakub
Gutarowska Aleksandra
Łanczkowska Marta
Moszora Paweł
Sikora Kamil
Woźniak Barbara

rok 1998
Czach Natalia
Hupka Emilia
Klingbajl Natalia
Kasperski Krzysztof
Matulewicz Konrad
Ostrowska Marcelina
Paszkowska Natalia
Sąpór Daniel
Stasiuk Katarzyna
Wiśniewska Magdalena
Wrzosek Anna

rok 1999
Bodurka Kaja
Rekowska Natalia
Teleżyński Maciej

rok 2000
Czapiewska Agnieszka
Gronkiewicz Małgorzata
Jackiewicz Ewa
Kunikowska Alicja
Kowalczys Edyta
Olbryś Marta
Pierzynowska Magdalena
Ślisz Agnieszka
Ślisz Magdalena
Ruszczyńska Małgorzata
Wójcik Natalia
Wiśniewska Dorota

rok 2001
Andrearczyk Aleksandra
Babnis Anna
Gorlikowski Adam
Klamann Damian
Martyna Szymon
Muchowiecka Kamila
Nikodemska Natalia
Otlewski Eryk
Prusak Anna
Rompa Mariusz
Skoblik Małgorzata
Tempska Sabina

rok 2002
Borkowski Mateusz
Bobrowska Aleksandra
Duzdal Sonia
Furmańska Aleksandra
Hinz Laura Anna
Jarosz Agnieszka
Kwiatkowska Anna
Poniewierka Agnieszka
Szwaracka Małgorzata
Wojdak Bartosz
Zasadniewska Natalia

rok 2003
Borof Angelika
Chmielewska Barbara
Grygorowicz Agata
Jaszewska Marta
Lisiecka Zuzanna
Mierzejewska Dominika
Mielus Beata
Myszk Tomasz
Przybylska Barbara
Sarnowski Michał
Targosz Beata
Żmudziński Szymon

rok 2004
Berenthal Hanna
Grel Katarzyna
Hoppe Małgorzata
Kostjan Agnieszka
Kozak Maciej
Koźmiańska Kamila
Mielcarek Anna
Patalon Aleksandra
Podlaszewski Krzysztof
Strońska Halina
Turek Emil

rok 2005
Cierpioł Marek
Czerwiński Krzysztof
Ejsymont Irena
Penkowska Elżbieta
Połomska Sylwia
Rast Emilia
Sternau Magdalena
Tempski Kamil
Żygowski Krzysztof

rok 2006
Borowa Katarzyna
Długołęcka Agnieszka
Dłużyk Izabela
Ignatowska Paulina
Osiecki Maciej
Rzepecka Julia
Sikała Mikołaj
Sito Weronika
Turek Agnieszka
Wójcik Karolina

rok 2007
Jujka Małgorzata
Kołakowska Justyna
Koszczyc Patryk
Krawiec Marcin
Kulesza Ewa
Majdańczuk Anna
Rachubka Mateusz
Sławek Elżbieta
Zejda Wojciech

rok 2008
Jujka Hanna
Keller Marta
Lewandowska Maria
Lisiecka Weronika
Markuszewicz Ada
Ostrowska Marta
Rybakowski Mateusz
Ryńska Alicja
Skakowska Julia
Tobiasz Patryk
Uchański Bartłomiej
Warecka Agnieszka
Zima Tymoteusz

rok 2009
Bach Alexander
Bartul Kamila
Baczyński Maciej
Cieślak Michalina
Ejsymont Janina
Ignatowska Karolina
Juwa Jadwiga
Klawiński Apoloniusz
Kowara Szymon
Pędzisz Klaudia
Popowska Magdalena
Sulecki Jan
Waśkiewicz Maciej
Wojszwiłło Piotr
Żrodowska Anna

rok 2010
Adamik Marta
Bielak Zofia
Gałka Krzysztof
Kwiatkowska Wiktoria
Połomski Maciej
Skakowski Stanisław
Wojda Wojciech

rok 2011
Grotowska Magdalena
Perucki Jan
Pyrgiel Patryk
Rytlewska Magdalena
Sagan Albertyna
Tyl Łucja

rok 2012
Ast Weronika
Blach-Siewierski Jacek
Jankowski Adam
Jopek Anna
Karczewska Agata
Kubiak Renata
Kulesza Alaksandra
Nawrocka Barbara

rok 2013
De Croix Matylda
Filipiak Alicja
Florczak Maja
Jezierski Ryszard
Najbar Stanisław
Pakuła Pamela
Pułtarzewski Kacper
Stożkowska Julia
Uszkiewicz Katarzyna
Kędziora Igor

rok 2014
Czerwińska Maria
Falc Jagoda
Gretkowski Tomasz
Juźwiak Adam
Koperski Piotr
Kubiak Maksymilian
Maniecki Jakub
Nerc Nikola
Pietrowski Tomasz
Sagan Weronika
Żwirowski Piotr

rok 2015
Borostowska Agnieszka
Brzezińska Aniela
Domagała Marta
Filipiak Gabriela
Kamiński Dawid
Kaczmarska Aleksandra
Kierejsza Maria
Koperska Oliwia
Kryłowicz Patryk
Kuffel Krzysztof
Kuszner Julia
Osińska Zuzanna
Pakuła Malwina
Sieczkowska Anna
Szemplińska Julia
Śliwska Zuzanna
Świeczkowska Anna
Wolniak Martyna

rok 2016
Czubak Iga
Grzonka Emilia
Kaczmarek Jakub
Koślak Miłosz
Melon Nel
Najbar Franciszek
Pińska Hanna
Szewczyk Michał
Zdończyk Jakub
Zielińska Maja

rok 2017
Bychowska Julia
Janiszewski Jan
Kopacz Maja
Ocelewicz Paweł
Pior-Kucińska Zofia
Poleszak Julia
Proma Bartosz
Szczeklik Jędrzej

rok 2018
Anolik Natasha
Dziewit Barbara
Gładkowska Anna
Holajn Leonard
Krużyńska Amelia
Maj Jan
Mróz Wiktor
Ostapkowicz Maria
Parszutowicz Jan
Penar Nina
Węglarz Katarzyna