Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T


  Szkoła Muzyczna I st.

ABSOLWENCI KLASY FLETU

rok 1975
Korzeniewska Dorota

rok 1977
Siebier Elżbieta

rok 1978
Jungst Paweł
Kobzik Janina

rok 1979
Cywińska Beata

rok 1980
Kolińska Katarzyna

rok 1981
Korczak Anna

rok 1982
Stożyńska Katarzyna

rok 1984
Kapelusz Barbara
Kornowska Maria
Kotowicz Lidia
Tokarska Joanna

rok 1985
Tomczak Monika

rok 1988
Człapińska Agnieszka
Karpowicz Sylwia
Wojewnik Izabela

rok 1989
Chamera Małgorzata
Janicka Katarzyna
Rajchert Magdalena

rok 1990
Buchta Agnieszka
Dudek Magdalena
Kałużniak Patycja
Zachariasz Małgorzata

rok 1991
Dudzik Dorota
Milewska Katarzyna

rok 1992
Fin Justyna
Boroszewska Monika
Olszewska Magdalena
Soboń Beata

rok 1993
Szymańska Kinga
Tyszkiewicz Karolina
Wilczyńska Dominika

rok 1994
Bieńkowska Ewa
Jadziewicz Anna
Jeżyna Mariola
Stegeman Angelika
Znamierowska Lucyna

rok 1995
Grabowska Ewa
Hlousek Marta
Klonowska Agnieszka
Posłuszny Anna
Sworobowicz Karina

rok 1996
Korga Paulina
Pior Aleksandra
Sikora Karolina
Szwebler Agnieszka
Witkowska Agnieszka

rok 1997
Gałuszko Ewa
Kornowska Olga
Rudnicka Eliza

rok 1998
Korga Marta
Michalczyk Kamila
Pedrycz Agata
Smagoń Paulina

rok 1999
Błaszczyk Ewelina
Gołoś Aleksandra
Jakubowska Katarzyna
Marczuk Barbara
Martyniuk Iwona
Napierała Magdalena
Płochocka Emilia
Stępniewska Wioletta
Szwarc Inga

rok 2000
Gissel Anna
Grzanka Pola
Herholc Monika
Iwańska Karolina
Judzińska Hanna
Kaufman Dorota
Olik Martyna
Podlesińska Weronika
Potrykus Magdalena
Reiter Anna
Żywicka Anna

rok 2001
Drabata Zuzanna
Nychówna Bogna
Słowik Agnieszka

rok 2002
Szulc Anna
Wiśniewska Anna
Zakrzewska Magdalena

rok 2003
Brzoskowska Kamila
Dulka Marta
Gaczoł Halszka
Juckiewicz Izabela
Kiełsznia Ewa
Kowalczuka Barbara
Muzioł Angelika
Stasiewicz Alicja

rok 2004
Dowgiałło Anna
Jurczyk Marta
Kostyk Roksana
Kuklik Kasenia
Mieczkowska Martyna
Moskal Katarzyna
Pilarska Justyna
Szafiejew Małgorzta
Szydłowska Angelika
Wiśniewska Karolina

rok 2005
Jabłonowska Magdalena
Kural Alicja
Szyngwelska Stefania

rok 2006
Bajor Agnieszka
Bączek Aleksandra
Ciesielska Agnieszka
Marszałek Urszula
Rosłan Jadwiga

rok 2007
Błażek Kamila
Sokołowska Oliwia
Toczek Joanna
Włodarczyk Aleksandra
Zawierucho Magdalena

rok 2008
Kaczmarek Zuzanna
Lewandowska Karolina
Naczk Monika
Smolińska Patrycja
Karczewska Zofia
Rosołowicz Klaudia

rok 2009
Gudaniec Weronika
Hirsz Anna
Kondratowska Zuzanna
Makowska Katarzyna

rok 2010
Dzierżanowska Anna
Sienkiewicz Marta
Starościak Natalia

rok 2011
Bogdał Adrianna

rok 2012
Andrejko Oliwia
Dunst Aleksandra
Jowanowska Agata
Kraśkiewicz Zofia
Myszor Julia
Piotrowska Agata
Polańska Julia
Stawiarz Danuta
Wysocka Anna

rok 2013
Butkiewicz Daria
Keller Aleksandra
Kowalina Małgorzata
Tarnówka Aleksandra

rok 2014
Stopieńska Kaja
Wiślińska Anna
Żelaznowska Barbara

rok 2015
Andrzejczyk Zofia
Bajerska Maja
Cholewińska Julia
Grabowska Maria
Jopkiewicz Pola
Kodlewicz Marta
Leszczyńska Barbara
Merchut Katarzyna
Plata Zuzanna
Śliwska Michalina

rok 2016
Nosarzewska Maja
Szymczak Alicja
Tyszkiewicz Marianna
Wójcik Barbara

rok 2017
Hadaś Pola
Hajbowicz Weronika
Jedynak Paweł
Kacpura Klara
Reilly Phoebe
Stalińska Karolina

rok 2018
Gryboś Anna
Mazurkiewicz Małgorzata
Nider Małgorzata
Peranowska Marta
Rowińska Małgorzata
Trzeciak Paulina