Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T


  Szkoła Muzyczna I st.

ABSOLWENCI KLASY AKORDEONU

rok 1960
Chojnowski Hieronim
Łysomirski Wiesław

rok 1961
Stawarz Jerzy

rok 1962
Łucki Edmund

rok 1963
Chodkiewicz Hanna
Czapor Jerzy
Jędrak Jan
Lietke Roman
Michalak Elżbieta
Orłowski Jerzy

rok 1964
Pirańczuk Jadwiga
Samerek Irena
Syropolski Stanisław
Szulc-Ciepliski Szczepan
Wrona Tadeusz

rok 1968
Szprengiel Tomasz

rok 1969
Krauze Jerzy
Liro Sławomir
Pisarski Bernard

rok 1970
Kneblewski Tadeusz
Misiak Ryszard
Boguszna Krystyna

rok 1971
Budzich Adam

rok 1972
Kruczek Jerzy
Szamotulski Andrzej

rok 1973
Kurszewski Ryszard

rok 1974
Hanna Banasik
Cabaj Ryszard
Wąsik Grażyna

rok 1975
Borowicz Zbigniew
Płoszaj Stanisław
Rosińska Elżbieta
Nowak Zenon

rok 1976
Brzozowska Elżbieta
Olszewska Krystyna
Stankiewicz Jan

rok 1977
Haras Jacek
Ufa Ryszard
Staszewski Artur

rok 1978
Jakubik Marianna
Czaja Waldemar

rok 1979
Ziobro Ewa

rok 1980
Kreft Dorota

rok 1982
Bednarz Andrzej
Radzikowski Wojciech

rok 1983
Chamera Piotr
Charuk Adam

rok 1984
Bielak Jacek
Długozima Bożena

rok 1986
Jackiewicz Paweł
Remisiewicz Magdalena

rok 1987
Danderewicz Jarosław
Gawroński Jarosław
Książek Piotr
Pilichowski Grzegorz

rok 1988
Bół Magdalena

rok 1989
Ejdziukiewicz Bogna
Kowalska Iwona
Poniatowski Marek
Pruska Bożena

rok 1990
Skowroński Grzegorz
Ślepowroński Andrzej

rok 1991
Bułło Joanna
Skiba Maciej

rok 1992
Brzezińska Beata
Janicki Robert
Krzyżanowski Marcin
Matela Andrzej
Wyszomirski Adam
Złotnik Dorota
Kisielewska Magdalena
Wołowicz Adam
Sinkiewicz Adam
Szmelter Robert
Pieńkowski Tomasz

rok 1994
Makowski Artur
Pastwa Bartłomiej
Popławski Michał
Siłakowski Arkadiusz
Stankowski Marek

rok 1995
Charuk Andrzej
Pastwa Michał
Śliwowski Marian

rok 1996
Karczewski Marcin
Żukowska Ewelina
Dobrowolski Tomasz

rok 1997
Kabulski Daniel
Potrykus Anna
Pudlis Patrycja

rok 1999
Galikowski Grzegorz
Nowak Paweł
Pankowska Joanna
Samulska Karolina

rok 2001
Ślepowroński Krzysztof
Toczek Grzegorz

rok 2002
Zapała Magdalena

rok 2003
Antoniak Wojciech
Gołoś Kamila
Jagiełło Anna
Mrozińska Michalina
Osiecki Brajan
Studzińska Maria
Urbańska Natalia

rok 2004
Osiecka Sara
Rogalewski Tytus

rok 2006
Dowgiałło Jakub
Kaliciński Tomasz
Toczek Przemysław

rok 2007
Witkowska Agata

rok 2008
Binta M Baye
Miller Grzegorz
Naczk Aleksandra

rok 2009
Kraik Maria
Król Władysław
Lech Artur
Strzelecki Adam

rok 2010
Myszkowski Jan

rok 2011
Patalon Zofia
Siwa Paweł

rok 2012
Kamiński Kasper
Król Kazimierz
Tworzydło Łukasz

rok 2013
Kodlewicz Tomasz
Szlawski Łukasz
Zienkiewicz Klara

rok 2014
Bychowski Mateusz
Gazda Karol
Kowalina Jan
Kraik Anna
Litwiński Piotr
Sosnowski Jan

rok 2016
Adamczyk Aleksandra
Kowalina Piotr
Sledz Daniel

rok 2018
Pastwa Marcin